Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha túl hamar elmegyek ez baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha túl hamar elmegyek ez baj?

Figyelt kérdés
Az a bajom h maszturbálás közben túl hamar elszoktam menni :S. Most például nem egészen 3perc alatt, reggel 7 perc alatt... Bármily meglepő is lány vagyok :D. Szóval szerintetek hogyan lehetne "megnyújtani" a maszturbálást?
2010. jún. 28. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minek akarod megnyújtani?Elélvezel, ez a lényeg.Szexnél fontos az idő, hogy mind 2 fél elérje az orgazmust, a maszturbáció az élvezet gyors és egyszerű módja.
2010. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

maszturbálás közben én is nagyon gyorsan el tudok menni. és hiába állok meg közben pihenni, akkor is hamar orgazmusom lesz. viszont ez szex közben nem így van. ott tovább tart elérni. szóval szerintem emiatt nem kell aggódnod.


18/L

2010. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Első válaszoló köszönöm, de azért akarom megnyújtani, mert imádom csinálni, de utánna hogy elmentem már nem jó :S Második válaszoló köszi :).
2010. jún. 28. 13:52
 4/14 anonim válasza:

Igen baj!

Ha a két fél nem éri er az orgazmust szerintem impotencia is bekövetkezhet!

Csak úgy szekszeljetek ha tudod nem kell mennem sehova!!!

Szerintem akkor kezdjétek el!

2010. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, légyszi dobj egy email, nekem is lenne kérdésem feléd :)

köszi

2010. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
kérdezz itt ;)
2010. jún. 28. 14:06
 7/14 anonim ***** válasza:

nem merek itt kérdezni :)

maszti tippekre lenne szükségem, barátnőm részére.

2010. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nyugodtan :D úgyse fogja senki meg tudni h kiről van szó :D
2010. jún. 28. 14:10
 9/14 A kérdező kommentje:
küldök neked egy mailt másik e-mailemről oké?
2010. jún. 28. 14:19
 10/14 anonim ***** válasza:
okés, köszi szépen!
2010. jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!