Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek kapcsolat elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kapcsolat elején szükség van a gyakori találkozókra, hogy elkezdjetek kötődni?

Figyelt kérdés
Mondjuk heti 3-4. Vagy ponthogy ritkább talikat preferáltok?

2018. dec. 27. 13:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk mindennap. Nem tudok olyannal lefeküdni, akit csak heti 4x látok. Vagy igen, de akkor 2 évig randizunk.
2018. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%

Aki a párom lett, azzal napi szinten találkoztunk.

Akivel elég volt heti 2-4 tali, azzal csak szexkapcsolat lett. Vagy is nem volt semmi kötődés.

2018. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kevesebb találkozó elég. Nekem a heti 3-4 találkozó sok

Nem szeretek a másikkal sütve főve együtt lenni. Szertek sokat egyedül lenni

Akkor hamar rá unok a másikra ha egy heten szinte minden napot együtt töltünk

N24

2018. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#1 Nekem nem kell mindennapos tali, a heti 3-4 a kapcsolat elején elég lenne, de a mostani randipartneremmel kb heti 2x találkozunk. 2 hónapja ismerkedünk. Szerintem ez marhára kevés, én így nem tudok elkezdeni kötődni, ennyi erővel lehetnék szingli is. Bár komolyan gondolja, mert már be akar mutatni a szüleinek...de nekem ez így nem fog menni. Ezek szerint nem csak én gondolom ezt kevésnek, meg is fogom beszélni vele.
2018. dec. 27. 13:52
 5/24 anonim ***** válasza:
11%

1es Szerelmes lettem beléd:). Ha nőből vagy.

Kicsit két részre venném. Nagyon az elején nem,de 3-4ik randi után igen.

De! Millió meg rgy ok van,amiért nem tudunk találkozni. Na nálam akkor nehezen jön a szikra!

2018. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Teljesen változó, hogy hogyan alakul ki.
2018. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
22%

Heti egy a nagyon minimum. #3 mellett például már azon gondolkoznék, hogy minek vagyunk egyáltalán kapcsolatban.

32/f

2018. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#7 Azért szerintem a heti 3-4 teljesen elég. Mellette marad idő tanulni, barátokkal, családdal lenni, egyéb teendőket intézni. A sülve-főve együttlevés nálam mindig ahhoz vezetett, hogy hanyagoltam mindent és mindenkit az életemben. Nem egészséges dolog. De az sem, ha heti 3-nál kevesebbet vagyunk együtt, mert annak a kapcsolatnak tényleg nem sok értelme van.
2018. dec. 27. 14:03
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tehetek róla , de nem szertem ha állandóan együtt kell lenni valakivel

Nekem fontos az hogy egyedül is legyek. Ezért sem szeretek össze költözni (próbáltam és nem jött be)

Sokkal izgalmasabb és érdekesebb úgy az ismerkedés ha nem lógunk egymás nyakán minden nap vagy heti 3-4x . Nem veszti el a varázsát nem unom meg nem lesz monoton. Romantikus alkat sem vagyok vagy erzelgos lehet ezért alakult ki ez nalam.

2018. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#9 Ez igaz. De a heti 1 ne mondd már, hogy nem túl kevés...mi lesz így, ha gyerekek is lesznek? Mondjuk ha te nem akarsz, az más, de én szeretnék😀
2018. dec. 27. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!