Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Bejönnek nektek ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejönnek nektek ezek a testek?

Figyelt kérdés

Többször is írtátok, hogy az a jó, ha nem is nagyon kigyúrt, de nem is szálka...Én nem vagyok napisz@r olvasó, csak egyik ismerősöm mutatta a képet, hogy milyen "jó" testük van ezeknek az egyedeknek:D

Szóval.. nektek mi a véleményetek róla?:)Kort is légyszi, köszi!



U.I: Mivel nem év töltöttem fel a képet, hanem már alapból fent van a neten, ezért nem én sértem aszeméályiség jogokat, csakhogy letisztázzuk:):)


2010. jún. 28. 13:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Pff.. nem tudom belinkelni, mert fennakadnak az azutomatikus "trágárságszűrőn" szavak miatt, amik a linkben szerepelnek:S
2010. jún. 28. 13:56
 2/15 A kérdező kommentje:
2010. jún. 28. 13:56
 3/15 A kérdező kommentje:
Nah .. sikerült, de a hozzászóásokat is lehet látni, amit pedig nemakartam.. mind 1, az a lényeg hogy a kép láthatóXD
2010. jún. 28. 13:57
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be. De barátnőm kimondottan az ilyen stilusu pasikat szereti.
2010. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmi bajom az ilyenekkel :)
2010. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
lehet, hogyha csak magát a testet látnám, bejönne. de ilyen fejjel, meg ezzel a tartással nem. különben meg a barátom nincs kigyúrva. és megőrülök érte:)
2010. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem a bal oldali teste tetszik jobban.
2010. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem
2010. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
a jobb oldali helyes és jó a teste is :D
2010. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

a jobb oldali:D

nekem bejönnek az ilyen srácok is meg akik nincsenek igy kigyúrva azok is.. nem ez a lényeg :)

2010. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!