Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha 28 évesen olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 28 évesen olyan szinten vagyok hogy eufóriát éreztem mikor sétáltam egy lánnyal kézenfogva?

Figyelt kérdés

A Duna parton sétálgattunk, szó szerint eufóriában úsztam. Boldgonak éreztem magam.


Elpusztíthatatlan tigrisnek éreztem magam, ezt neki is elmondtam. Meg azt is hogy nekem ez a boldogság.


Azt is engedte hogy simogassam kicsit, baromi jó érzés volt az is.


Szex nem volt, elutasított mikor vetkőztetni akartam.


Azóta elhidegültünk, szerintem nem tetszem neki, vagy másik pasik van képben.


2018. dec. 28. 00:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

"Szex nem volt, elutasított mikor vetkőztetni akartam."


Nem lehet, hogy csak nem akart a Duna parton szexelni az emberek előtt?


Egyébként normális, ha a kézfogás boldogságot okoz.

2018. dec. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A vetkőztetés nála volt, a lakásán. De visszautasított.


Utána együtt aludtunk egyébként, összebújva.

2018. dec. 28. 00:39
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen hidegben nem csoda, hogy nem engedte, hogy a Dunaparton levetkőztesd.
2018. dec. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Zzzz90 ***** válasza:
70%

és ennek a történetnek mennyi a valóságtartalma?


Egyedül sétáltál a szobádban és végül elmaradt a maszturbálás?


A korábbi kérdéseid alapján még abban is kételkedek, amit kérdezel, nem még az ilyen történetekben.

2018. dec. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

#2

Nem a budai luxusvilládban és/vagy a CERN melletti szolgálati lakásodban és/vagy a barlangodban, he?

2018. dec. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez megtörtént! Sokat ábrándozok róla azóta is, írogatok is neki hogy nagyon hiányzik.
2018. dec. 28. 00:43
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

"és ennek a történetnek mennyi a valóságtartalma?"

Hogy van egy Eufória nevű folyónk, mely télen is alkalmas fürdőzésre.

32/f

2018. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
jesszus ez de gáz.. nekem ilyet mondana egy csávó (akivel nyilván csak akkor ismerkedek), akkor és ott meg is szakadna a dolog. egyrészt borzasztóan az jön le belőle hogy szánalmas vagy és pitizel a nőnek. másrészt ijesztő és furcsa. harmadrészt, abból is hogy még mindig zaklatod totál egyértelművé válik hogy az a tipikus ráakaszkodó levakarhatatlan szrzsák vagy, mint valami tetű, vagy ágyi poloska, makacsul ott marad ahol nem látják szívesen és rohadt nehezen lehet tőle megszabadulni. próbálj visszavenni magadból én azt tanácsolom.
2018. dec. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolsó, te miről beszélsz? én őszintén elmondtam neki mit érzek. nincs ebben semmi pitizés.
2018. dec. 28. 01:26
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

Nem. A nőket abszolút taszítja ez a lelkizős, romantikus, megnyílós hozzáállás, ami sugárzik belőled. Már az írásmódodon is látszik, hogy nem a földön jársz és nem igazán tudod mi kell a nőknek ahhoz, hogy sikereid legyenek.


Nekem ezt tizenéves korom végére sikerült nagyrészt kiirtanom magamból szerencsére, mert már akkor láttam, hogy mennyire nem vezet ez sikerre a nőknél. A 8-as válaszoló jól leírta, hogy valószínűleg milyen érzést váltasz ki a nőkből, a legtöbből nem is tudatosan, csak tudat alatt. Nem tudom ennyi idősen késő-e mondani, hogy rohadtul alapjaiban kellene változtatnod a hozzáállásodon, viselkedéseden.

2018. dec. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!