Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább, most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, most mit csináljak, eddig sose jött össze, legalább ezt nem akarom elrontani?

Figyelt kérdés

Tegnap tettem fel egy kérdést, de mivel belinkelni nem lehet, ezért leírom az elejétől + a fejleményeket. Szoval nemrég a sulimban összefutottam egy lánnyal, aztán "szerelem első látásra":) . Na igen vártunk valamire, aztán elkezdtünk beszélgetni pár percig nem sok... és úg döntöttem bejelölöm iwiwen, írtam neki valami kis szöveget, hogy ki is vagyok... visszaírt, visszajelölt. Na most itt vagyunk, hogyan tovább? Azt ne mondjátok hogy személyesen jobb lenne, mert ezt én is tudom, csak ugye sulinak most lett vége, vizsgaidőszak vége, tehát suliban legközelebb szeptember, de ott se, mert más szakra jár. Szoval necces a dolog. Valahogy msnre kéne felvennem, de mit mondjak miért veszem fel ? Ha letámadom azzal, hogy "jajjdecukiaranyosjólnézki" és szeretnék vele találkozni :)... azzal csak rosszul járok. Tanácsok? Bárki írhat, csak értékelhető legyen a válasz. (aki meg hülyeséget akar írni, lásd múltkori lv 80 paladin az inkább ne írjon)

Nem izgatna ennyire a dolog, ha nekem annyira menne ez a csajozás téma, csak hát ez az, hogy nem megy, de határozottan kijelenthetem fejlődő képes vagyok.

20F


2010. jún. 28. 14:31
 1/8 anonim válasza:
Ha kérdezni h miért vetted fel msn-re mond h szimpatikus, kedves lánynak tűnt és szívesen megismernéd.
2010. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is jó ötlet,Írj neki egy levelet, írd meg hogy nagyon kedvesnek tűnik és hogy örülnél ha kicsit jobban megismerhetnéd, kérd el a címét utána meg már jön magától minden.
2010. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"ha van kedved vegyél fel msnre" ennyi, úgyis felvesz hisz miért ne venne ? :) nem hiszem hogy megkérdezi miért akartad felvenni, de ha mégis akkor "első válaszoló" :)
2010. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló válaszát nem értem, : ha van kedved vegyél fel msnre --> azaz ő vegyen fel, de akkor miért kérdezné meg miért akartam felvenni? Na most vagy hülye vagyok vagy elírtad:)
2010. jún. 28. 14:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként biztos vagyok benne, hogy felveszem, csak azt nem milyen indokkal, írjak előtte neki valami üzenetet, hogy felvehetem e, vagy ne írjak, felveszem ráírok úgyis megkérdezi mi a szitu, aztán mondom mert szimpatikusnak tűnt. Vagy tényleg írjak neki , hogy ha akar fel vehet engem, (na már most ez azért nem jó, mert annak, hogy ő felvesz igen kicsi az esélye ).
2010. jún. 28. 14:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Hááháá én hülye :) nincs is fent msn címe, szoval csak elkérni tudom :) De akkor valami okosságot szeretnék, hogy miért is kérem el tőle :)Előre is köszönöm.
2010. jún. 28. 14:46
 7/8 anonim válasza:
Akkor már, ha elkéred tőle, tulajdonképpen személyesen találkozol vele, vagy írsz neki egy üzit? Mert ennyi erővel (ha személyesen találkoztok), elhívhatnád akár randira is.. Ami így elsőre persze nem gyertyafényes vacsora, hanem pl. bowling vagy hasonlók, hogy közben beszélgetni - és persze ismerkedni - is tudjatok. A lányok egyébként is jobban szeretik, ha valaki szemtől-szemben is ugyanolyan "bátor", vagy kezdeményező, mint msnen, látatlanban lenne. (:
2010. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy azt szeretik, de mint írtam, nem tudom személyesen, egyenlőre kizárt dolog, nincs suli, nincs vizsgaidőszak, tehát még véletlenül se futunk össze. Tehát valami üzenetben szeretném elkérni, csak nem tudom mit hozzak fel indoknak. Mégse mondhatom, hogy milyen szép kék az ég, elkérhetem az msn címed?
2010. jún. 28. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!