Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik a szex, gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a szex, gáz, ha elkezdek nyomulni?

Figyelt kérdés

Már ha egyáltalán tudok, mert alapvetően visszahúzódó, félénk típus vagyok, de ez így nem állapot. Kövér vagyok, főként ezért nem vesznek észre, de gondoltam hátha mégis lesz valaki, aki "rámfanyalodik", ha kicsit nyomulok. Ez ugyan nekem megerőltető, meg kivetkőzöm a bőrömből, de már 6 éve nem feküdtem le senkivel, nem bírom. van esélyem, így kövéren?

27/L.


2010. jún. 28. 14:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
háááááát..... fogyjá' le :D
2010. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Attol függ mennyire vagy kövér?
2010. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed jól magad a bőrödben tegyél ellene...Szerintem ne tukmáld rá magad senkire, inkább csak finoman ismerkedj, biztos lesz valaki aki megszereti a személyiséged, sőt vannak pasik akiknek igen vonzó az ha valaki kicsit ducibb.Ne keseredj el :)
2010. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én szívesen beszélgetek veled... MSN?


(20 lány)

2010. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
170cm, 84 kiló. a személyiségemmel egyébként azt hiszem semmi gond, akikkel valamiért beszélgettem többet, azok utána mind érdeklődtek, de ezek csak jó barátságok lettek. akik csak rámnéznek, azok meg mennek tovább. :) szóval pont ez a gond.
2010. jún. 28. 14:48
 6/22 anonim ***** válasza:
Még nem olyan durva, de ne engedd, hogy tovább fajuljon a helyzet és kezdj el edzeni + fogyókúrázni, nem kell sietned. Szép, tartós eredményt fogsz kapni. Sok cuki, félénk pasi van, szerintem nyomulj rájuk (persze ne durván) és tuti, hogy összejön.
2010. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én veled egykorú vagyok és egy éjszakára összejöhetnénk:D
2010. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

A 170 cm-hez a 84 kg abszolút nem sok.

Szerintem nem vagy kövér, de te tudod :)

2010. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

én például imádom a husi csajokat. Csak azért, hogy legyen valami ne feküdj le minden taplóval. Biztos találsz olyat, aki imádja majd, hogy veled lehet (és kívánni is fog!)


Természetesen ha te magad nem érzed jól magad a bőrödben tegyél elleni sportolj ilyesmi... De ha jól vagy így ahogy vagy akkor meg légy bátrabb ismerkedj, hidd el pikk-pakk találsz majd valakit.


Ha meg csak az egyéjszakás kalandok hiányoznak, azt elég könnyen lehet orvosolni...

2010. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
utolsó 19/f
2010. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!