Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha friss kapcsolatban külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha friss kapcsolatban külön szilveszterezünk az mennyire számít? Gáz? Rossz előjel?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Csak, ha mocsár részegen átmentek a vendégseregen, majd kérdést írtok ki elsején róla, hogy az megcsalás-e.

32/f

2018. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nyilván lehet kulturáltabban is bulizni 😂
2018. dec. 30. 14:11
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Maradjatok mindketten a jó ízlés határain belül, aztán nem gáz és nem is rossz előjel. Jó mulatást. :)

32/f

2018. dec. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Milyen hulye kerdes. Ha 16 eves vagy, es a szuleid nem engednek el abba a buliba, ahol a parod lesz, az miert lenne gaz? Vagy ha mas orszagban vagytok epp, emiatt nem megoldhato, azzal sincs baj. De ha mindketten ugyanott vagytok, es mindketten onszantotokbol buliztok kulon, mikozben egyutt is tehetnetek, na az gaz.
2018. dec. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mennyire friss a kapcsolat?

Miért lesztek külön?


Azért nagyon nem mindegy, hogy fél éve együtt vagytok és egyszerűen csak nincs kedve veled lenni, vagy 1-2 hete ismerkedtetek meg, és már rég le volt neki foglalva a szilveszteri program és több hely nincs.

2018. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2 hónapja találkozgatunk, kb 2-3 hete jöttünk össze. Ő szeret iszogatni alkalmakkor, de határokon belül én nem. Ilyenkor a régi haverjaival szokott lenni, akik már családapák és ilyenkor kapnak 'kimenőt'
2018. dec. 30. 15:00
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
Na, tuti szóba se állnék ilyenekkel, akik kimenőznek a párkapcsolataikból, ha jól akarják érezni magukat. Normális ember a párjával érzi jól magát, és nem pattintja le, ha szórakozni akar.
2018. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, az én esetemben az van, hogy távol lakunk egymástól, egyetem idő alatt szoktuk látni egymást (én meg nyilván otthon töltöm az ünnepeket), emellett még nem ismerem annyira a barátom baráti társaságát, akikkel a szilvesztert tervezte, na meg kb 1 hónapja tart a dolog.
2018. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 Hozzáteszem az előbbi válaszhoz, hogy a barátom szóba hozta, hogy márpedig ő együtt szilveszterezne, csak részemről volt kérdéses a fenti indokok miatt... de ha arról lenne szó, hogy a barátom lekoptat és kijelenti, hogy "nem akarja, hogy együtt szilveszterezzünk", akkor biztosan rossz jelnek venném.
2018. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%

Ez így gáz.

A szerelemnek kéne pezsegnie, nem pedig elmenekülni a párjától, ha szórakozni akar.

2018. dec. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!