Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha friss kapcsolatban külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha friss kapcsolatban külön szilveszterezünk az mennyire számít? Gáz? Rossz előjel?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 14:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem kijelentette, csak mikor szóba került hogy szilveszter, én mondtam hogy nyugodtan menjen szórakozni, én kajálok meg beszélgetek barátnőimmel, esetleg családdal.
2018. dec. 30. 15:22
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem egyáltalán nem géz és nem rossz előjel. Mi sem töltjük együtt szimplán azért mert más a baráti társaságunk és bár kedveljük egymás barátait mégsem az igazi. Így mindenki olyan társaságban van ahol jól érzi magát. Nem olyan nagy cucc a szilvesztert külön tölteni. Egy este.
2018. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
44%
Mi párommal annak idején 30-án először találkoztunk, és másnap már egy házibuliban szilvesztereztünk együtt, a házibulit szervező fickó rendes volt, mert mondta, ha jól sikerül a randim, jöhet a csávó is, és hát elhívtam... Ennek már öt éve, azóta együtt vagyunk. Nyilván neki nem volt még programja és jól éreztük magunkat együtt, szilveszter pedig jó alkalom a tovább ismerkedésre, együtt szórakozásra, így nem tűnt furcsának...A külön szilveszterezés nekem inkább furcsa, még friss kapcsolatban is, kivéve persze ha egyiknek már olyan fix programja van még az ismerkedésünk előttről, ahova én nem mehetek el vagy hely hiányában vagy mert engem nem hívtak meg...
2018. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na, végül együtt szilvesztereztünk 😍😅
2019. jan. 1. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!