Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy dolgoznátok fel ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy dolgoznátok fel ha a szerelmetekkel történne valami?

Figyelt kérdés
Borzalmas dolog történt az ismerettségi körömben. Van egy 24éves srác aki meghalt rákban 1hónapja. Tegnap a 23éves barátnője végzett magával. Ilyenkor sok minden át fut az ember agyán, ha ez veled történik meg te fel tudnád dolgozni?

2018. dec. 30. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Fel, az ember nem örökké él, jönnek-mennek az életedben, tartsd meg a hasznos dolgokat pl tudás, élménY,amit tőle kaptál, és lépj tovább, jön másik
2018. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem velem történt.A barátnője tegnap lett öngyilkos.
2018. dec. 30. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Első vagyok, olvastam, hogy nem veled történt viszont arra a kérdésre válaszoltam hogy feltudnám e dolgozni. Ami az ismerőseid el történt sajnálom.
2018. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jogos elsőre nem fogtam fel bocsi. Én sem tudnék ilyet tenni. Valószínűleg segitséget kérnék. Felfoghatatlan.
2018. dec. 30. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Én már nem vagyok naposcsibe, és megtanultam az élettől, hogy akit ma szerelmemnek hiszek, az holnap simán elárulhat. Épp ezért egy férfi miatt sem lennék már öngyilkos. De biztos nagyon megviselne. De hogy valaki 23 évesen emiatt feladja az életet, azt nagyon nagy butaságnak tartom. Nem csak egy szerelem van az életben, és szerelem nélkül is lehet szép életet élni. Valószínűnek tartom, hogy a sokk miatt nem tudott normálisan gondolkozni, és úgy cselekedett. Mindenesetre nagyon értelmetlen a halála.
2018. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Az a helyzet, hogy én simán elgondolkoznék rajta, viszont gyáva vagyok, így nem tenném meg.

Egyszerűen elviselhetetlen lehet a tudat, hogy a szerelmed nincs többé. Nem egy szakítás, amikor a remény ott van, hogy talán még lehet valami és közben szépen dolgoznod fel, hogy vége... Addig egy haláleset olyan, hogy volt és már nincs. Egyik percről a másikra vége és nem látod többé. Nem hív, nem keres, nem ölel meg, egyebek. Én becsavarodnék.

Hiába írják itt előttem, hogy "az emberek jönnek-mennek", "aki egyik nap a szerelmem az a másik nap hátbaszúrhat"... Én amikor szerelmes vagyok nem ilyenre gondolok, hanem megélem a jót, amíg lehet.

Szegény lány esetében eddig lehetett, és ő ezt nem bírta.

2018. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem, mennek a ferjem utan.
2018. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szomorú történet.Nagyon szerette őt,kibírhatatlanná vált a hiánya.

Nem tudom mit tennék,jobb ha nem törtènik ilyesmi.Az ilyen emberekre figyelni kell mert segitség nélkül hamar megtörtènik a baj.

2018. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

Fogalmam sincs. Bizonyára eszembe jutna ez a megoldás nekem is. Mostanság próbálkozunk babával, ha esetleg úgy történne valami hasonló, hogy ha már terhes vagyok/megszületett a gyerekünk, akkor nyilván ez nem lenne opció. De az tuti, hogy szaksegítséget kérnék, ezt egyedül biztosan nem tudnám feldolgozni. Már ha egyáltalán. De az biztos, hogy egy életre lelki nyomorék lennék. És soha nem keresnék utána már társat, úgy érezném megcsalom a férjem, és egyébként sem lenne fair az új jelentkezővel szemben, hogy a halott párom keresném benne.


Aki azt írta, hogy a szerelem úgyis elárul meg jön-megy, annak lehet, hogy igaza van, viszont azok mind apránként történnek, fájnak, de még mindig ott van a lehetőség hogy megbeszéljétek a gondokat, apránként túltedd magad rajta a sérelmekre koncentrálva. Viszont egy halálesetnél, ahol esetleg semmi probléma sem volt magával a kapcsolattal, ott talán nincsenek is ilyen negatív dolgok, amikre gondolhatsz, és túl hirtelen ér véget az egész, nincs átmenet, amikor apránként elromlik, nincs semmi, ami segítene, csak a hideg és kegyetlen valóság.


26/N

2018. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!