Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen megtörténhet a való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen megtörténhet a való életben is?

Figyelt kérdés

Van egy közismert labdarúgó,aki nagyon tetszik. Jószívű,kedves,vicces,mindíg segít màsoknak és a kinézete is rendben van.

Szóval mennyi az esélye,hogy meglàt Instan,Facen és ramír,hogy randira hívjon?

(Ezt úgy értem,hogyha likeolom egy képét,vagy megnézem a történetét,azt ugye ő is làtja.)

Történt màr ilyen valakivel? Vagy a híres sportolók csak az "elit",vagy a "modell" körökből vàlogatnak!?



2019. jan. 2. 16:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Mennyire ismert? Minél ismertebb szerintem annál nehezebb/kisebb az esélye. De csodák mindig vannak.

Szerintem inkább már akkor kommentelj valami frappánsat ( ne olyat hogy hú de szexi meg ilyesmi hanem valamit amire talán jobban felfigyel). Bár én az ilyeneknek nem sok esélyt adok de ha esetleg véletlenül a profilodra téved és nagyon bejössz neki képek alapján és nagyon magányos nem kizárt.

2019. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Hidd el, hozzád hasonlóan rengeteg nő rá van izgulva a helyes focistákra. De ha jól nézel ki, és eléggé ugrálsz instán, talán leszophatod :)
2019. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%
Nem lehet mást tenni srácok, gyúrjátok ki magatokat, legyetek híresek, gazdagok, fejlesszétek a dumátokat, viccességeteket, legyetek bátrabbak, tökösebbek. Nincs olyan arany középút, amiben sokan szeretnének hinni, hogy tetszel mondjuk néhány lánynak, vagy tetszel egy lánynak. Vagy szar vagy és a nők egyáltalán nem akarnak tőled semmit, vagy sikeres vagy és sorban állnak a nők érted.
2019. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

En facebookon irtam ra egy enekesre. Be is jeloltem.

Nagy csodalkozasra, visszajelolt, es el kezdtunk beszelgetni, parszor talalkoztunk is, de nem lett belole semmi a vegen.


Szerintem irj neki, veszteni nem vesztesz semmit, mert alapbol nem ismer, ugyhogy meg ha nem is valaszol, akkor se ciki.

2019. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Ők is emberek. Nem azért választanak efféle partnereket, mert csak ez érdekli őket, hanem mert az ilyenek között mozog. Bulikban, rendezvényeken, edzések környékén... Nyilván ha parádézol picit, hogy észrevegyen több esélyed lesz, mintha semmit sem csinálnál. Veszíteni pedig úgy ahogy már írtál, nem veszíthetsz semmit. Hiszen nem ismeritek egymást, nem jártok egy közegbe és valószínű még ha találkoznátok sem ismerne föl.
2019. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Remény hal meg utoljára kb 5%..
2019. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Nekem így lett nagyon jó barátom egy színész srác.Ráírtam,találkoztunk párszor aztán rájöttem,hogy nem olyan,mint ahogyan felépítettem magamban,de a barátság mára tényleg sokkal jobb. Nincs vesztenivalód ha ráírsz :) legalább nem kell várnod,míg ő vesz észre :)
2019. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

1. Nem sokan követik,de nagyon sokan ismerik ettől függetlenul.

Köszönöm,hogy vàlaszoltal. :)

2019. jan. 2. 17:37
 9/20 A kérdező kommentje:

#2 Erre inkàbb nem ìrok semmit! Legyen tovàbbi szép napod!



#3 Ezt ne az itt,légyszìves!

Nem érdekel a pénze és az sem,hogy mennyire hìres!

Sőt,még nem is kell,hogy "kigyúrt"legyen,de azért férfiként nézzen ki,ne 15 éves tini fiúként.

Nem tudom,hogy màs hölgyeknek mi a véleményük erről,de Én személyszerint soha nem élnék egy besavanyodott,mindìg rosszkedvű,0 humorral rendelkező férfival,sem olyannal aki csak magàra gondol és nem érdekli,hogy a többi emberrel mi a helyzet.

Aki pedig azt hiszi,hogy a pénzzel,jó testtel hódíthatja meg a nőket,az nem igazi férfi,hanem egy éretlen fiú!!

2019. jan. 2. 17:59
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem is ismered. Az, hogy látod néha nyilatkozni, vagy posztolni a face-n, nem jelent semmit. Kicsit szánalmas így ez az egész rajongás, és semmiképp sem felnőtt kategória.
2019. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!