Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszolnál az exednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszolnál az exednek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Már sokadik nekifutásra elhatároztad, hogy helyrehozod a kapcsolatod az exeddel, el is jutottatok odáig, hogy elmentek vacsorázni, majd a lakásában filmeztek az ágyban és mikor közeledni próbálasz közli veled, hogy ő nem akar fizikai kontaktot, mert neki jó anélkül is. Majd másnap, mikor kb szótlanul lelépsz tőle, ír neked egy "hogy vagy" ot?


Mégis hogy a pitsába lennék?!


2019. jan. 2. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Akkor azt gondolnám hülye voltam, és mi alapján gondoltam azt, hogy ő többet akar...

Hát benézted. Van ez így.

2019. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Azt gondolom, hogy csak a töltött káposzta jó felmelegítve, egy kapcsolat aligha. Szakítottatok, felesleges erőlködni.
2019. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Az exed nem akarja helyrehozni.
2019. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Megírnám neki, hogy többet nem akarok róla hallani.
2019. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De mégis mit válaszolnátok erre?
2019. jan. 2. 17:49
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
"Szarul, de büszkén"
2019. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért, hogy vagy? Ezt neked kell tudnod.

A lehetőségek száma végtelen:


Csalódott vagyok, hogy nem sikerült szexelni.


Jól éreztem magam veled, jó lenne ismételni.


Nem hiszem, hogy van értelme újra találkozni.


Ez most egy teszt, hogy csak szexre kellesz-e? Tudod, hogy nem. Bármeddig várok.


Igazából barátság extrákra gondoltam, de extra nélkül inkább a barátság se érdekel.


A fentiekből válaszd ki a hangulatodhoz illőt.

Egyébként biztos vagyok benne, hogy le akart tesztelni, hogy békülni akarsz tényleg, vagy hézagtöltő szexet akarsz, amíg jön egy új.

2019. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Normálisan válaszolnék. Teljesen megértem az exedet. Ha komolyan gondolod vele a kapcsolatot, akkor nem kezeled úgy, mint egy krvát. Az, hogy elvitted vacsorázni, és kifizettél x összeget a kajáért, még nem jelenti azt, hogy automatikusan megvetted a testét is egy menetre. Ha valóban szereted, akkor élvezed a vele létet szex nélkül is, és örülsz annak, hogy újra együtt vagytok, a közelében lehetsz. Gondolom még nincs minden rendben a lelkében, szeretné helyretenni először magában azt, hogy mit is akarsz tőle, mit érzel iránta. Ő egyértelműen komoly társra vágyik, és nem kíván egy sima szexkapcsolatban részt venni. Ahogy elnézem, te viszont csak a szex miatt kezdted vele újra. Így én se feküdnék le veled a helyében. Ha viszont normálisan, türelmesen, szeretettel kezelnéd a helyzetet, megmutatva neki, hogy nem csak AZT akarod tőle, akkor biztos örömmel adná oda magát neked.
2019. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem a fizikai kontakt számítana,inkább az,hogy mi a terv és ha lehet,akkor a múlttal ne foglalkozzunk többet.
2019. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kicsit félreértitek, itt nem szexről van szó, hanem egyszerű ölelésről, bújásról.
2019. jan. 2. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!