Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a flörtölésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a flörtölésnek egyértelműen jeleznie kell azt, hogy a másikat vonzónak találjuk, vagy szórakoztató mivolta végett barátok között is bevett, megengedhető?

Figyelt kérdés

2019. jan. 2. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem egészen értem a kérdést, viszont megpróbálok válaszolni.

Ha valaki tetszik, akkor jobb egyértelműsíteni, hiszen sokszor még akkor se egyértelmű, ha ki van mondva.

Ha barátok között van vonzalom, és további lépést akarunk, akkor is jobb egyértelműsíteni.

Ha viszont arra gondolsz, hogy egy baráttal akarod tudatni, flörtöléssel, hogy szerinted vonzó, azt ne tedd, ha nem akarnál többet.

2019. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak olyannal flörtölök akihez vonzódom és akarok tőle valamit. Barátoktól nem akarok semmit. Így velük nyilván nem flörtölök.
2019. jan. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Flortoles az fun. En sok emberrel flortoles, haverokkal is, izgalmasabba teszi az eletet, de nem jelent semmi komolyat.

32n

2019. jan. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!