Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha előre kijelenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha előre kijelenti, hogy nincs semmi hátsó szándéka?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több férfi ismerőssel bővültem, és vannak akikkel elkezdett már barátság és bizalmi szint kialakulni köztünk. Ám mindegyik, mikor elhív egy közös találkozóra vagy egy kávéra, szinte azonnal hozzáteszi, hogy "nincs semmi hátsó szándékom!". Nekem magától értetődő lenne, hogy nincs, ezért nem értem, miért kell ezt külön kiemelve hozzátenni?

2019. jan. 2. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Aki ezt állítja, annak nagyon is van, persze nem biztos, hogy az rossz, maximum szeretne tőled többet. De kicsit mégis hasonlít arra, mikor azt mondják "én nem olyan vagyok", az biztos, hogy "olyan"..
2019. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Tapasztalat, a nők jó része azt hiszi, hogyha egy csávó elhívja őket kávézni vagy dumálni, akkor már egyből be is akar nekik akasztani.
2019. jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nincs jelentősége, csak meg akarnak nyugtatni, hogy nem megdönteni akarnak. Valószínűleg azért mondják, mert sok suttyó férfi úgy gondolja, hogy ha meghív egy nőt valamire, akkor csak akkor fogadja el a nő a meghívást, ha hajlandó lesz dugni is, különben neki ez feleslegesen kidobott pénz... Csak ezt akarják elkerülni, hogy ne gondold azt, hogy ők is ilyenek.
2019. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
olyan ez mint mikor elfelejtik megdícserni a süteményedet..mondasz egy "hát kicsit nem jól sikerült" - et aztán mindenki felhördül..
2019. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 de azt meg fellehet dobni.
2019. jan. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 peca1000 ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem híve az anál szexnek :D
2019. jan. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy érteném/mondanám, hogy nem randira hívtalak el.

32/f

2019. jan. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!