Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem minegy hogy 18 vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem minegy hogy 18 vagy 25 évesen veszítjük el a szüzességunket? Ugyanolyan fiatal mindkettő szerintem, sokat nem is változunk kinézetre

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 09:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírás miatt
2019. jan. 3. 09:23
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Miért ne lenne mindegy? Add fel a megfelelési kényszereidet, és neked is mindegy lesz.
2019. jan. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kinézetre nem...


Lelki, szellemi érettségre meg rengeteget (és jó esetben helyesírásra is, meg arra, hogy ne zárjunk minden levelet tini módra “bocs a helyesírásért” fordulattal)

2019. jan. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
A 18 tini. A 26 felnőtt ember, maholnap 30.
2019. jan. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

18 és 25 között 7 év van. 7 olyan év amikor a legaktivabb az ember. A szex nem kényszer hanem egy igen kellemes elfoglaltság ha jól csinálják. A kérdésből úgy érzem, hogy neked még nem volt lehetőséged megtapasztalni milyen az igazi gátlásoktól mentes szexuális élet.

Egyébként van aki igényli van aki nem.

2019. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Kidobsz 7évet? Te tudod.
2019. jan. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

De, teljesen mindegy, és senkinek nincs is köze hozzá. Te se tudod senkiről, hogy hàny évesen vesztette el, ha egyáltalán.

Rólad se tudja senki. És a normális embert nem is érdekli.

2019. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
24 vagyok
2019. jan. 3. 10:39
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 éves voltam mikor elvesztettem a szüzességemet most vagyok 25 éves. Azzal egyetértek, hogy mindegy, hogy 18 vagy 25 ez nem ezen múlik, mindenkinél máskor jön el az a pillanat amikor azt érzi készen áll erre. Én azt mondom hogy akkor vágjon bele egy ember effélébe amikor tényleg azt érzi, hogy vágyik rá nem csak kényszerből érzelmi zsarolásból csinálja és képes ezt felelősen csinálni. Azzal viszont nem értek egyet, hogy 18 és 25 éves korunkban is ugyanolyanok vagyunk. Kinézetre talán nem biztos, hogy sokat változunk, de ez az az időszak amikor elkezdesz felnőni megtapasztalni az élet nehézségeit, megpróbálsz szülők nélkül megállni a lábadon és elkezded megismerni önmagadat is. Ez nagyon sokat változtat egy emberen amit akkor út közben nem veszel észre, de ha 25 évesen végig gobdolod milyen is voltál 18 évesen döbbenetes a változás.
2019. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy azok a nők akik a legtöbb férfihez hasonlóan a fizikai élvezeti részét helyezik előtérbe és nem lelkizős "odaadom magam neki, kegyet gyakorlok, hogy hozzám érhet" hozzáállást képviselik akár már 16 évesen, másképp gondolkodnak a kérdésről. De ez mindenkinek a magánügye.
2019. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!