Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Találkozhatunk, de ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Találkozhatunk, de ez nem lesz randi" - akkor ez micsoda?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor ismerkedtem meg egy buliban a lánnyal, azóta többször beszéltünk, és elhívtam most hétvégére hogy menjünk el dumálni, enni, esetleg moziba. Beleegyezett, de szerinte ez nem lesz randi. Akkor mi lesz? És ha nem az, akkor miért jön el?

2019. jan. 3. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
9%

Érdekes szitu. Én, egyetlen nőt nem hivtam soha randira. Még is voltak barátnőim és lett feleségem is.

Vagyis attól, hogy nem randinak hivod, még ugyan úgy működhet a dolog.

2019. jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Valószínű fordítás: "időtöltésre jó vagy, de semmi több"
2019. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Baráti találkozó lesz.

Nem akar tőled többet, de legalább nem hiteget.

2019. jan. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Legtöbb nő nem akar könnyen kaphatónak tűnni, ezért próbálta a lány lehűteni a kedélyeket. Viszont hajlandó találkozni veled, tehát valamilyen mértékben kedveli a társaságod, lehet akár járna is veled, és most kaptál egy lehetőséget a bizonyításra. Ezt innentől kezdve már csak te szúrhatod el...
2019. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!