Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapok tanácsot? Elvagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapok tanácsot? Elvagyok keseredve! Hogyan hassak a volt páromra? Folytatás lent!

Figyelt kérdés

A helyzet több mint 3évig voltunk együtt, nagyon szeretjük még mindig egymást, pedig 3hónapja szakítottunk!

A baj az volt hogy sok hülyeséget csináltunk, flörtök stb!

Megcsalás nem volt, legalább is én nem tudok róla.

Vissza akarom szerezni, de ő nem tudja elfelejteni amiket tettem, de ő se csinált jobbakat,és én eltudom!

Ha összejönnénk már nem lennék olyan amilyen akkor voltam!

Bár nem voltak nagy dolgok!


2010. jún. 28. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Csak a töltött káposzta jó újra és újra felmelegítve.

Amúgy engem nem érdekelne semmi, ha a párom flörtölne és szakításig jutnék, én nem fogadnám vissza. Én se fogadnálak vissza, méghozzá azért, mert nincs is értelme. Nem a személyed ellen szól, de ne haragudj, mi értelme lenne. Se te se ő nem tudnátok többet megbízni egymásban. Elkezdődnének a féltékenységek, meg a áááhhh...nincs értelme. Lépj tovább, és ha annyira szereted, hagyd, hogy ő is tovább lépjen. Ne ragaszkodj hozzá ha ő nem akar veled újra együtt lenni!!!

2010. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a szakítás hogyanját még részletezhetnéd, mert sztem a csaj nem szeret annyira mint hiszed
2010. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én vagyok a csaj!!!

Egyébként úgy volt most hogy elhanyagolt, új msne lett ahol csak lányok voltak megtudtam megkezdödött a baj,lek*rvázott,anyázott, én ezt is tűrtem!Majd megismertem egy srácot de a volt barátom nem tudja hogy miatta pedig miatta elhagytam de rájöttem hogy az exemet szeretem!

2010. jún. 28. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:

mindegy...

amúgy vélemyényem változatlan, ő nem szeret téged

viszont ha más fiúval mutatkozol, akkor tuti féltékeny lesz, és ha ügyesen flörtölsz vele úgy, hogy ő azt hiszi nem kaphat meg, akkor talán újra belédzúghat

2010. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jaj, ezt nem csak tőled hallottam!

De képtelen vagyok más fiút hülyíteni!

De lehet meg kellene próbálnom!

2010. jún. 28. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
akkor kérdésed letudva ;)
2010. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Ne hülyíts másik fiút, az nagyon szánalmas és primitív megoldás.
2010. jún. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
uccsónak: mi vagy te, pap?
2010. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!