Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szakìtás után a férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakìtás után a férfi nem keres meg személyesen akkor nem is akarja igazán megmenteni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ebben az esetben nem is vagyok neki fontos, igaz?

2019. jan. 5. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
A szakítás nem véletlenül történik, ha egy kapcsolat végetér, akkor a felek általában nem azon gondolkoznak, hogy hogy lehetne 'megmenteni'.
2019. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha szakítottatok az azt jelenti vége.Miért várod,hogy majd megkeres?A szakítás valójában valami tuti biztos recept arra,hogy valójában veled akarok lenni,és még járunk?Én erről nem tudtam.
2019. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Én megjelennék...egy pizzával és az arcába nyomnám,de csak bukés tojással:)
2019. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ha én szakìtottam, ő pedig az utolsó beszélgetésünkkor (üzenetben) még meg akarta menteni. Lett volna alkalma utánna személyesen beszélni velem, de nem élt vele. Nem is voltam fontos neki igaz? :(
2019. jan. 5. 20:20
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kidobtad, de az egòdnak azèrt jò esne,ha puncsolna utánad folyamatosan,igaz?
2019. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatot nem szakítás után kell megmenteni. Ne haragudj de szerintem itt most te voltál a hülye. Nem szakítani kellett volna, hanem normálisan átbeszélni vele, hogy mik a problémák. Akkor lehet, hogy akart volna tenni a kapcsolatért. De ha valaki már szakított velem akkor nem fogok kapálózni utána. Hozott egy döntést, véget akart vetni a kapcsolatnak. Akkor én úgy vagyok vele, hogy már fölösleges kapkodni utána.
2019. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ki az a hülye gyoker aki szakítás után még megy segget nyalni hogy ne dobják ki? Szerintem senki se alázza magát így. Ez nem azt jelenti hogy nem voltál neki fontos csak van tartása , büszkesége

Én sem könyörögnek senkinek ha ki dobna

N24

2019. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Előtte is elhanyagolt, pedig tudta hogy várom hogy megkeressen. Haragban voltunk. De tojt rám, nem kezdeményezett békülést.
2019. jan. 5. 20:28
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatot szakítás előtt kell megmenteni. Utána is történhet változás a javulás felé, és vannak sikersztorik, de ha valaki szakít, akkor nem akar dolgozni azon a kapcsolaton.
2019. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Tehát olyanok vagytok, mint két 8 éves akik összevesztek és nem hajlandóak kibékülni mert "én biztos nem kérek bocsánatot, kérjen ő".. Érzelmi intelligencia lvl 100.
2019. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!