Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jellenzi a noies kisugarzas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jellenzi a noies kisugarzast? Ugy ertem hogy milyen tulajdonsagok jellenzik? Minekĺ tobb valaszt irjatok legyszi

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

emelkedőn könnyedén felmegy-e, hidegen hogy indul, önindító működik-e, sztender mennyire könnyen jár, nagyjából ezek

kínai robogót nem ajánlom, megbízhatatlan az összes

2010. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
annál jobb, minél inkább az sugárzik belőle, hogy vidám, meg hogy nem befolyásolható
2010. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mosolygás, kedvesség, kicsit teltebb alkat, segítőkészség
2010. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Magabiztosság :)

Nem muszáj tökéletesnek lenned csak legyél magabiztos és mindenki azt hiszi h tökéletes vagy(mert elfogadod magadat^^)

Emeld ki a formáidat és amit szépnek találsz magadon :)

2010. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
japp, a magabiztosság rohadt tuti dolog, kéne nekem is
2010. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mosolygós, vagyis általában jókedvű, ez elég fontos a jó kisugárzáshoz.
2010. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:D koszi a valaszokat.

en is valami hasonlo dolgokra gondoltam de igy sokkal jobb hogy ennyi velemeny es altalaban meg is egyeznek! :)


ja es bocsi hogy a kerdest olyan sok hibaval irtam...:K

sotet volt es nem lattam a billentyuzetet...:D



es ti mennyire vagytok magabiztosak?

mit tartotok sajat magatokon szepnek?

van olyan ismerosotok akinek 100szazalekig noies kisugarzasa van? es ha igen,mitol annyira csajos? :D

2010. jún. 29. 10:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Na szépen sorjában

-Én magabiztos vagyok, nagyon ragaszkodom az igazamhoz, ezt szokás makacsságnak is nevezni de ilyen szempontból magabiztos vagyok. Na kinézetileg már nem. Nincs se magabiztosságam se önbizalmam.

-Szépnek tartom a mellizmom, meg az alakom, első mert a csajok szerint jól néz ki a másodikkal meg nagy szerencsém van, akármit eszek nem hízok

-ezt nem tudom leírni, van ilyen de nem tudom leírni miért gondolom nőisenek... :-)

2010. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Magabiztos vagyok :)

176cm vagyok 63 kg nem vagyok nádszál karcsú,de pont EZÉRT érzem magam nőiesnek:)

Felveszek egy magassarkút vmi kivágottat,kiegészitőket és senki sem veszi észre rajtam azt a pár kiló pluszfelesleget ;)

Kihúzom magamat h mindenki "érezze" h én egy magabiztos,gyönyörű nő vagyok:)TE hidd el hogy szép vagy és így mások is annak látnak majd^^

2010. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én nagyon szeretem a derekamat hangsúlyozni:)

vagy a melleimet:)

Nah és persze a magassarkú elengedhetetlen egy nőies kisugárzáshoz:)

Senki sem tökéletes,csak magabiztos:)

A sminktől vagy egy jó hajtól máris jobban érzed magadat a bőrődben és ezt a körülötted lévők is észreveszik;)

A lényeg h mosolyogj,hangsúlyozd ki a formáidat és igazi nő leszel :)

2010. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!