Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok alacsonyabb vagy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok alacsonyabb vagy átlagos magasságú nőnek miért jönnek be a tőlük 30-40 centivel magasabb férfiak is?

Figyelt kérdés
Egy dolog, hogy szinte minden nő tőle magasabb férfira vágyik, de kérdés hogy mennyivel magasabbra

2019. jan. 6. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10cm.
2019. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Mert számukra csak a belső fontos.
2019. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

nem tudom, nekem a max 20 cm-vel alacsonyabb lányok jöhetnek csak szóba..úgyhogy igazságos vagyok


193cm/F

2019. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Miért ne jöhetnének be nekik 30-40 centivel magasabb férfiak?


Neked miért olyan nők jönnek be amilyenek?

Na!


Ne akarjátok már ezt is megszabni, hogy kinek ki tetszhet és ki nem!

2019. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem a méret a lényeg. :D Maga a kérdés értelmetlen, mivel nem a magasság alapján kell megítélni valakit és a szerelem nem válogat. Tehát ha egy 2méteres embert szeretek, akkor marhára nem fog érdekelni, hogy ki mit gondol a méretbeli különbségről. 153cm/26/N
2019. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Mert lehet. Mivel ilyen pici vagyok, sok tőlem 30-40 centivel magasabb férfi létezik. A 183 centis barátnőm nem tud a vele egymagas barátja ölében elveszni, és nem tudja, milyen, ha a barátja 30 centivel magasabb.
2019. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Nekem egyáltalán nem jön be ha a férfi magasabb nalam

Tudom hülye felfogásom van de ha magasabb nalam sokkal úgy érzem hogy alatta vagyok egy törékeny alávetett . 170cm vagyok szeretem ha a férfi is ekkora . Nem akarok fa felnezni

2019. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vannak akik ettől nőiesebbnek érzik magukat, de van hogy egyszerűen csak így alakult.
2019. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7 egyébként nem is ritka a te eseted, hogy az azonos magasságot + - pár centit preferálják.
2019. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Én is úgy vagyok vele hogy a legideálisabb ha 10 centivel magasabb nálam, többel ne legyen. Ehhez képest volt velem egymagas, meg nálam 20+ centivel magasabb. Az élet kiszámíthatatlan.
2019. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!