Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket hányszor próbáltak megcsókolni, úgy, hogy nem akartátok? Mit reagáltatok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
1x. Mondtam h nem szeretném,de ő erőlködött,én meg rájöttem én is akarom.
2019. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
#1 Ilyenkor legyen férfi a talpán az ember a metoo után.
2019. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
😂
2019. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Randikon az életemben már vagy két tucatszor előfordult.


Finoman eltolom a mellkasánál/vállánál, elfordítom a fejem, esetleg egyszer-kétszer eltakartam a szám.


Rengetegszer volt a sok év alatt, hogy elsőre vagy rövid beszélgetés után bejött egy férfi, de az első randi 3-4 óra beszélgetése után láttam, hogy mégsem illünk össze, ezért mégsem lett semmi. A férfiak nagy többsége bepróbálkozik az első randis csókkal.


27/N

2019. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nálam sosem randin voltak az ilyen es
2019. jan. 6. 21:26
 6/8 A kérdező kommentje:
*esetek.
2019. jan. 6. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer hagytam, mert féltem, de végül sikerült meglognom. Harmadszor elloktem magamtól az illetőt, neki esett a falnak, agyrazkodast kapott...
2019. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-5 biztos. Általában belementem, csak utána nem folytattam az ismerkedést.
2019. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!