Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (többi lenn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (többi lenn, kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy faterommal lakom és összeköltözünk nőjével.Fateromnak tetszene ha a nője lányával járnék,és a múltkor egy ágyban aludtam a lánnyal.És olyanokat híresztelget hogy lefeküdtem vele meg hogy azér dvdztünk hogy ha benyitnának tudjuk mondani hogy csak dvdzünk.Pedig NEM volt semmi,van barátnőm és szeretem nagyon,nem csalnám meg senkivel se.Nem akarok balhét..barátnőm nagyon féltékeny,bízik bennem,de ha ez a fülébe jut balhézna.És ha ez miatt szakítana azt csakis fateromnak köszönhetném.De akkor megkeseríteném az egész életét...nekem ez a lány a mindenem.Hogyan tudnám faterom tudtára adni hogy álljon le?

Tudom nem ide való,de itt vagytok a legtöbben.Köszi az értelmes válaszokat.18/F


2010. jún. 29. 02:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint fateromnak tenném rommá a kapcsolatát.
2010. jún. 29. 02:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem üljetek le és beszéljétek meg. A lánnyal pedig próbáld kerülni az olyan helyzeteket, amikor 2esben vagytok. Én még a barátnőmnek is elmondanám, hogy ne mástól kelljen megtudnia.
2010. jún. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elég gáz, h a faterod azt akarja, h azzal a csajjal járj. Összeházasodott az apud azzal a nővel? Mert ha igen, tul.képpen azt akarja, h a mostohatesóddal járj...

De én is csak azt tom javasolni, h ne legyél semmikor se kettesben a csajjal és beszéld meg az apuddal ezt.

2010. jún. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem házasodott össze.Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 30. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!