Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Először csókolóztam és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először csókolóztam és nem éreztem kb semmit. Ez normális?

Figyelt kérdés
mármint nem volt rossz, meg nagyon tetszik a srác meg aranyos is, de nem éreztem kb semmi bizsergést vagy akármit mint amikről hallottam :D
2010. jún. 29. 04:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha smárolás előtt beszélgettek is akkor jobb lesz
2010. jún. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
beszélgettünk is kicsit :D
2010. jún. 29. 05:21
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Biztos nem vagy bele szerelmes!
2010. jún. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
én sem éreztem az elsőnél semmit...akkor még nincs kialakulva annyira az érzelmek..
2010. jún. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 pokolipocok válasza:
100%
ja énis. tetszett nagyon, ari volt. és találkoztunk. először csókolóztam és nem voltam profi se. jobban féltem attól, h vajon béna vagyok e mint magától a sráctól. és nem is örültem annyira miután kész voltunk... na értitek. akkor még nem szerettem. de később összejöttünk és nagyon szerelmes voltam. ha járásra kerülne a sor köztetek, ne legyen meghatározó h nem éreztél az elsőnél semmit. majd fogsz a többinél. a szexnél is mondják, h az első nem a legjobb.. próbáld másodjára :D hátha akkor már szeretni fogod (:
2010. jún. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

teljesen normális ha az elsőnél nem éreztél semmit, próbáljátok újra :)


amúgy korod, kérdező?

2010. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
a kérdés kiírója mennyi idős?
2010. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
15 vagyok :D
2010. jún. 29. 16:39
 9/17 anonim ***** válasza:
Nyugi első csóknál én se éreztem semmit. Sőt kínos is volt a srác még meg is szólt, hogy úgy smacizok, mintha szopnék. xD Ugyhogy jee.:D
2010. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is 15 vok,és én is 15 évesen csókolóztam először...nem szerettem a srácot,nem éreztem semmit...azóta nem vunk együtt,mert nem érdemes kinozni szegényt.Na de valószinűleg te se szereted.15/L
2010. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!