Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bújós férfiak, ti miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bújós férfiak, ti miért lettetek bújósak?

Figyelt kérdés

Mitől válik egy férfi bújóssá? Kevés szeretetet kap gyerekként, vagy épp ellenkezőleg, megszokja, hogy szeretgetik?

És ha bújik egy férfi, fiúként bújik?



2019. jan. 10. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom az okát, de szeretek bújni és azt szeretem, ha hozzám bújnak. Bújni talán jobban.
2019. jan. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

ebben az egyben érzem azt, hogy kicsit törleszti az élet az okozott sérelmeket..

fiúként vagyok jelen olyankor..

de hát ez is csak egy szép álom..

2019. jan. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 peca1000 ***** válasza:
17%

Akkor vagyok bújós, amikor kiabál velem az asszony (többnyire jogosan), menekülök, bújok előle :)


Vagy ha duzzog miattam, akkor nyalizok, bújok hozzá, nem sok sikerrel :)

2019. jan. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekként is nagyon anyás voltam, jól esett amikor simogatta a fejem, hátam, volt olyan, hogy mellettem volt az ágyban és simogatott amíg el nem aludtam :) (beteg, perverz állatok kíméljenek!)

Mesélte, hogy már csecsemőként is, amikor éjszaka felsírtam, odajött a kiságyhoz, megsimogatta az arcom és már aludtam tovább :) tök cuki voltam :D


Én erre tudok gondolni, hogy emiatt szeretem továbbra is a nők ölébe hajtani a fejem, hozzájuk bújni, átölelni őket :)

26F

2019. jan. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Attól, hogy még nem nőttek fel. Szükségük van valakire, a a csúnya gonosz világ támadásai ellen védi a hátukat.
2019. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Így van Miquel és nem is akarunk felnőni.

Minek? Nemsoká kisgyerekeink vannak és mi lehetünk az álomapák akik gyengédek is amellett, hogy erősek és okosak..:P :P :P

2019. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!