Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Nem volt sok nő az életemben, de volt már néhány párkapcsolatom. Közös volt bennük, hogy mindegyikőjük nagyon bejött külsőleg, belsőleg egyaránt és én szerettem jobban őket, mint ahogy ők engem. Valahogy sohasem éreztem azt a nagy szerelmet, rajongást tőlük irántam.


Most van alakulóban egy kapcsolatom. Belsőleg még rendben is van, de külsőleg egyáltalán nem tetszik. Igazából föl sem izgat, de már voltunk úgy együtt és nagyon jó az ágyban, végül is nem volt gond ilyen téren. Ő teljesen oda van értem, egész nap írogat, többször is írta, hogy én mennyire bejövök neki és mindig alig várja a következő találkozást, amit mindig ő kezdeményez, nekem igazából mindegy.


Mindenki azt mondja, hogy adjak neki esélyt. De nem érzem, hogy lenne értelme. Sokszor sérültem már, de inkább vállalnám újra annak a kockázatát.


2019. jan. 10. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szépen engedd el. Most nyűglődsz rajta, hogy nem jön be, később csak nagyobb gond lesz. Majd mindenki talál magának jobbat.
2019. jan. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engedd el, jobbat érdemel nálad. Te meg fuss tovább a farkad után, mert neked az való, nem társ.
2019. jan. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor minek döngetted meg, te sggfej? Csak hogy neki is fájjon, mint anno neked?
2019. jan. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig ez van.

Aki átadja magát teljesen az elértéktelenedik.

Mindig az kell csak, akit nem lehet teljesen megkapni

Ezt en is szivom

2019. jan. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3-as:

Nem "döngettem meg". Mondtam neki, hogy hogyan érzek iránta, ő ezt valahogy nem értette meg. Ő akarta (és akarja még mindig) a szexet, szó szerint rám mászott és dolgozott meg ott lent.

De örülök, hogy ilyen kedves válaszolók is vannak, mint te.

2019. jan. 13. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!