Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted vannak olyan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted vannak olyan lányok akiknek heti pár szex az igényük egy hosszútávú kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem tagadom, nekem ez a mennyiség esik jól.

Egyéb fizikai kontaktusra korlátlanul vevő vagyok tehát bújósak előnyben.

Legtöbben ezt keveslik, ez tény, ezért is a kérdés, hogy létezhet-e aki nem.

Egyébként egy fiatal, egészséges, méretes férfiről beszélünk, csak én mást is szeretek csinálni a párommal.

Érdemes keresgélnem vagy ez holtbiztos, hogy mindenkinél minimalizmus szex terén?


2019. jan. 11. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Van aki ennyiszer se kívánja. Attól,.hogy szexelnek az emberek másra is jut idejük...
2019. jan. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy teljesen értem-e a kérdést.

A heti pár szex, az normális, átlagos.

Igen, általában azok hangoztatják a szexuális életüket, akik minden nap csinálják, vagy naponta kétszer......

szerintem hosszútávon azért nem az a jellemző.

Én 30 vagyok, a párom 32. Megismerkedésünkkor mi is többet szeretkeztünk, de most már van, hogy egy héten csak egyszer. És nem érezzük rosszul magunkat emiatt, mert olyankor neki sincs többre igénye és nekem sem.

2019. jan. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Micsoda hülye megközelítés. Bocs, de ki kell ábrándítsalak. Attól, hogy mi minden nap szexelünk, még csinálunk mást is. Ettől még nem lesz valaki unintelligens kőbunkó.

Mi kúrturáltak vagyunk, járunk kiállításokra, színházba, múzeumba, operába is szexelni.

2019. jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Nekem napi 3 szex ízlik.
2019. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hármas, téged nem értelek, de nem is nagyon akarlak..ki sértegetett? mert én fix, hogy nem...
2019. jan. 11. 08:56
 6/9 anonim ***** válasza:
7%

Annyival már kiegyeznék,ha nagyon beléd lennék esve.


De az igényem a minden napos hancúr :)


L

2019. jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én pontosan így látom, mint te, szerintem is a heti pár alkalom a "normális" (úgy értem, hogy számomra, az én igényeimhez viszonyítva).


De nem szeretnék ismerkedni, nem kérek privit.

2019. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez korrekt, főleg ha kitart, és 1 év után sem nekem kell könyörögnöm érte.

Mondjuk az nem árt, ha egy este alatt akkor van több menet is.

2019. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erre nincs mit válaszolni, hisz ez tulajdonképp egy bújtatott társkereső hirdetés. Hajrá lányok, lehet rárepülni a méretes kukaccal megáldott, kényelmesen pecázgató nagy ho-ho-horgászra!
2019. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!