Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz hogy minél jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy minél jobban szeretsz valakit annál jobban fogod utálni ha összevesztek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ez is valami ősi kínai mondás, vagy brit tudósok állapították meg?:D
2019. jan. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát én biztos selejt vagyok, de nem azt utálom legjobban, akit a legjobban szerettem, hanem azt, aki a legparasztabbul viselkedik velem.
2019. jan. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért utálnám? Csak mert nem akarok olyan szekér után futni ami ledobott?
2019. jan. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szeretném utálni a hölgyet, de képtelen vagyok. Jó 1 hónapja nem beszélünk, de a mai napig szerelmes vagyok belé. 😮
2019. jan. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az érzelmi és értelmi intelligencia szintjétől függ.


Ha valaki például az érzelmek terén megrekedt egy kisgyerek szintjén arra igaz lehet ez az állítás, ugyanis ha jól megnézed itt az történik, hogy:


"Nem tudom rád erőltetni a nézőpontomat és az akaratomat, ezért megsértődöm és duzzogok, utállak!"


...ez egy teljes mértékben gyermekkorból hozott, tanult és/vagy ösztönös viselkedésforma, egyfajta eszköztelenség, a konstruktív problémamegoldás és az asszertivitás hiánya.



Ezt úgy lehet meghaladni ha felismerjük, elismerjük és tudatosítjuk a veszekedés és a konstruktív, kölcsönösen előnyös problémamegoldás közötti minőségi különbségeket.Ugyanis az előbbi soha nem az utóbbit szolgálja, csak a dominancia megszerzésének, az akarat érvényesítésének egy agresszív módja, ami csak akkor teljesül ha a másik fél passzív és/vagy kevésbé agresszív.


Továbbá célszerű megtanulni tisztelni minden más lény kozmikus szabad akaratát, szuverén jogát a választás szabadságára, a vélemény és érdekképviselet felvállalására.

2019. jan. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor igaz, ha nem saját magáért, hanem a belevetített ideáljaid miatt szereted.
2019. jan. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam utálni valakit ha okot ad rá 😀

Egy összeveszés ahozz kevés

2019. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én se tudom megutálni, pedig nem egyszer hagyott már el. Jobban szeretem őt annál, és már nem hiszem, hogy tudna olyant tenni amivel megutáltatná magát. Jelenleg nem vagyunk együtt, de együtt dolgozunk, így még nehezebb őt felejtenem. A kommunikációnk csak néhány szó maradt egy napra.
2019. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen. Erősebb a harag, és nehezebben tudod túltenni magad rajta, mert a szeretet táplálja. Bár az illető könnyebben ki is engesztelhet emiatt.
2019. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!