Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ja egy pasi túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ja egy pasi túl okos hozzám képest, de mégis úgy tűnik, érdeklem?

Figyelt kérdés

Én ilyen okos emberrel talán még életemben nem találkoztam.

Nem tudom eldönteni, hogy aspergeres, vagy pszichopata, mindkettőnek a tulajdonságai fellelhetőek benne.

Félek tőle. De lenyűgöz.


Nem szép, de annyira tényleg csodálatos, hogy ez sem érdekel, pedig fontos a külső számomra.


Egyszerűen nem értem miért beszélget velem. Egy intellektuális csoda ez az ember. Foglalkozok pszichológiával, azt hiszem tudom miről beszélek.


22l

23f


2019. jan. 14. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Troll vagy.

32/f

2019. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
A bipoláris kérdéseket már meguntad?
2019. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy látszik ez az oldal nem túl megfelelő ilyen kérdések feltételére.
2019. jan. 14. 19:18
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Megint egy unatkozó troll, aki olyan kifejezéseket dobál, amiknek még a jelentését sem tudja. Egy aspergeres teljesen más viselkedésmintákat produkál, mint egy pszichopata. Tanácsolom a "Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders" tanulmányozását, mielőtt ilyen hülyeségeket írsz ki. Ja, és miután senki nem vette be a fake kérdésed, nem kell a kamu sznoboskodás, meg gyk lenézése, speciel nem mi csinálunk hülyét magunkból, hanem te.
2019. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha okosabb tőled? Elvagytok így is nem? Az én barátom is okosabb nagyon sok mindenben de az egészségügy terén én vagyok okosabb. Biztos van olyan amiben te vagy a jobb. Mi elvagyunk így is.
2019. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Remélem rólam majd nem ilyen kérdéseket fog kiírni a barátnő szerűségem.
2019. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess vele
2019. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aspergeres pszichopata ?:)
2019. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!