Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a legvonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a legvonzóbb férfiak kellenek a legtöbb nőnek?

Figyelt kérdés

A pasik kb. 20%-át akarja szinte az összes nő.

A csaj pedig mit von le belőle, ha lefekszik egy prémium csávóval?

Azt, hogy ő ezt is megkaphatta, ezek után ő nyilván jobbat érdemel.

Az eszükbe sem jut, hogy a férfiak úgy működnek, mint a hiénák: megeszik a friss húst, és a dögöt is. A kaja az kaja.


Nekünk átlag srácoknak pedig 5-ször annyit kell tenni ugyanazért a nőért.

Én ezt megértem. Mindenkinek másfajta genetika jut.

Valaki jól néz ki, valaki erős, valaki meg okos. Ritka esetekben 3 in 1, na az tényleg gold life.


Azt viszont nem értem meg, hogy sok nő miért hisztizik állandóan a férfiak miatt?

Ugyanez van az üzleti életben is. Akinek irreális elvárásai vannak, azoknak ígérnek egy nagyot, és átverik.


Mellékesen leírom, hogy ugyanazokat a férfiakat is megvetem, akik a nőhiány miatt picsognak szűzfejjel!

Hát ez van! Tegyenek ellene, vagy ha nem tudnak, akkor próbáljanak az élet más területein kiemelkedni.

Csak ez utóbbi kb. ritkaság, a férfiak 10-20%-a ilyen, az előbbi példa viszont a nők 80-90%-ára vonatkozik.


2019. jan. 20. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Talán mert a magadfajta átlagjózsik döghúsnak hívják őket mérgükben.


De kérdezhetném, hogy miért csak ilyen kevés férfi törekszik arra, hogy jól nézzen ki?

2019. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"De kérdezhetném, hogy miért csak ilyen kevés férfi törekszik arra, hogy jól nézzen ki?"


Mert azzal csak a nők igényeit tornáznánk fel még jobban. Ebből az lenne a végén, hogy ti otthon tespednétek, falnátok, finganátok, és még, még egyre többet követelnétek arra hivatkozva, hogy "mert én nő vagyok" :)

2019. jan. 20. 15:07
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Én is így gondolkodtam, amit az elején írsz, de tapasztaltam, idősebb lettem, és nem ennyire fontos a külső. Volt olyan, akinek a discban a haverjára figyeltem inkább, pedig csak jól nézett ki. Ő meg nagydumas volt, vicces, volt közös hullámhossz, és olyan hivatása, amiből látszódik, hogy nem is buta. Ma már nem engedném el. Szerintem mid változunk így.
2019. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Amiért csak a legvonzóbb nők kellenek a legtöbb férfinek?


HA neked nem fontos a vonzalom btw, akkor mit zavar ez téged? Keress egy csúnya nőt és fogd be a kis szádat, ne itt siránkozz ezen.


Képmutatás level 999 ;)

2019. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Pont, hogy azért "követelek", mert én is megteszem azt, hogy nem tespedek el. Semmit nem várok el a mástól, amit magam nem hozok.


De te meg újfent megmutattad, miért nincs nőd. Amíg így beszélsz róluk, ne csodálkozz.

2019. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

És a férfiak miért akarnak egy dögös karcsú gyönyörű not? Miért nem jó nekik egy átlagos is?

Hülye a kérdésed, kicsit gondolkozz el

2019. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
"Az eszükbe sem jut, hogy a férfiak úgy működnek, mint a hiénák: megeszik a friss húst, és a dögöt is." A saját és a fajtád nevében nyilatkoztál.
2019. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Kinek mi a vonzó. Nekem a magukat sajnáltató lúzerek például nem.
2019. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%

Mert többségük felszínes. Lehet mellébeszélni, de ha nem a külső vagy anyagiak alapján csinálnák ezt, senki sem erről beszélne.


#1: Ezek az átlagjózsik azután lettek ilyenek, hogy egy csomó kosarat kaptak. Előtte jobban kellettek? Nem. Szóval hibás a következtetésed.

Sok férfi törekszik arra, hogy jól nézzen ki, de pl. az arcszerkezet nehezen változtatható.


#4: Miért a legvonzóbb nők kellenek a legtöbb férfinek? Ö... Nem csak azok kellenek. Kifejezetten ronda nő ismerőseim rendszeresen mesélik, hogy facebookon hányan próbálkoznak rájuk. Tinderen 1-2 nap alatt több, mint 100 matchet hoznak össze.

Azt pedig honnét tudod, hogy a kérdező nem próbálkozott ronda nőnél? Sehol sem írta, hogy milyeneknél próbálkozott. Egy csomó átlagos srác ismerősömet még a 100 kilós lányok is offolták. Ja, hogy előítéletesen megállapítottad, kiknél próbálkozott? Képmutatás level 99999


#5: Ugyanaz, mint #1-esnél.


#6: Ugyanaz, mint #4-esnél.


Gyerekek, tényleg ennyire kevés az oldalon az átgondolt nő, aki nem úgy ugrik minden kérdésre, mint egy sértődött 5 éves kisgyerek? :/

2019. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert fontos nekik hogy mit gondol a fészbúk népe.
2019. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!