Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S valaki segítsen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S valaki segítsen, hogy hogyan hozzam fel egy beszélgetésben a szexet?

Figyelt kérdés
Milyen szöveg lenne a legjobb módja. Írjam le konkrétan hogy mit akarok vagy kicsit köntörfalazzak? :)

2019. jan. 20. 17:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Mondd el konkrétan, mit szeretnél! Az a legtisztább.
2019. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Egy kicsit bővebben írd le mit is akarnál közölni.


Párkapcsolatban vagy?Elején vagytok és Te már szexet szeretnél, vagy annak bizonyos formáját, amit nehéz előhoznod témaként?


Vagy tök idegen, nem párkapcsolat, csak simán szex.,.nem mindegy mire gondolsz.

2019. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
17%
sejtelmesen probald ravezetni:)
2019. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

"hogyan hozzam fel egy beszélgetésben a szexet?

..... Írjam le konkrétan ...."

Most akkor beszélgettek személyesen, vagy soha nem láttad, csak irogattok? Mi az alapszitu? Meddig jutottatok eddig?? Milyen a F/L ?? szereposztás, stb. Szoval valamit kellene tudnunk is. Nincs boritékolt szöveg, viselkedés!

2019. jan. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Beszéljünk a zenéről. Dugtál már zongorán?
2019. jan. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hat csak irogattunk meg regebben, és most szeretnék ráírni hogy jó lenne ha benne lenne. Már egyszer megtörtént közös megbeszélés után, csak utána valami miatt eltávolodtunk egymástól. Egyébként én vagyok a lány. :)
2019. jan. 20. 17:29
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Ha te vagy a lány kár azon agyalni hogy kertelj. Az egyenes a legjobb. Komolyan mondom, nagy halandzsázó vagyok.
2019. jan. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

És akkor mégis hogyan, egyszerűen csak irjak rá kérdezzem neg hogy mi újság vele, es ha visszakerdez, akkor csak simán irjam, hogy pl: unalom, gondoltam írok hátha lenne kedved egy kis szexhez?

Ez nem túl konkrét, nem fog kicsit meglepődni és nem fog annak tekinteni? :/

2019. jan. 20. 17:40
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá, hogy van-e valakije!
2019. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nincs senkije azt tudom.
2019. jan. 20. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!