Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy napja nem írt, hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy napja nem írt, hirtelen eltűnt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, 2-3 hónapja ismerem, de messze lakik így mindennap messengeren beszélgetünk. Tegnap este is beszélgettünk, végzett a munkával, ma úgy volt hogy szabadnapja lesz( korábban beszéltük lehet találkoznánk is), írta hogy sok volt a munka, már jól jön a szabadnap, és hirtelen offline lett, gondoltam elaludt, de azóta semmi, már lassan 1 napja nem elérhető, soha nem csinált még ilyet, mindig kora reggel elsőnek ír.


Nem tudom mi lehet vele. Szerintetek mit kellene csinálnom? :/


2019. jan. 20. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Várni.
2019. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
az ilyen estekre lenne a mobil telefon például
2019. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj császármorzsát!
2019. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehet elszállt az internet vagy ugrott a szabadnap vagy van valami családi téma a mi bezavar.
2019. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az gondoltam de meddig?

Nem szokott ilyet csinálni, félek, hogy történt vele valami, vagy nem tudom.

Ha online, de nem ír, akkor nem kiváncsi rám ok...

De sosem "tűnt el 4-5 óránál tovább, ha éjjel aludt, akkor írta hogy aludni ment, vagy dobott egy "jó reggelt" és hogy elaludt.

Most meg hirtelen semmi.:/

2019. jan. 20. 17:51
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Semmi nem zavar be, nyugira van szüksége,érted te ezt ?
2019. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem fog eltűnni és a nagy számok törvénye alapján sem történt vele semmi baj. Amúgy nem kéne szintet lépjetek a kapcsolatban? Nyilván ez a srácon is múlna..

Például a telefonszámcsere miért nem történt még meg?

Jövőre való tekintettel javaslom hogy néha beszélgessetek komolyabban komolyabb dolgokról is..

2019. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Értem ha nyugira van szüksége, csak akkor valószinűleg írta volna :D

Ha véleten bealszik azért is mindig bocsánatot kér, pedig mindig mondom, hogy nem kellene.


Igen, számcsere jogos, de mivel másik országban van így nem nagyon volt esedékes sem a találkozás, sem a telefonálás, ezért fel sem merült telefonszám.


Én is arra tippeltem hogy a net ment el, nálam is volt olyan, hogy bemondta a mobilnet az unalmast és 10 órán át elérhetetlen voltam.

De azért 1 nap már fura. :/

2019. jan. 20. 18:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Megértem..Kiívámon a legjobbakat. Majd írj hogy mi volt..
2019. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Van valaki a közelében, és vele tölti a napot.
2019. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!