Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most először vagyok igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most először vagyok igazán szerelmes, és nagyon félek a szextől a testi hibáim miatt. Vélemény?

Figyelt kérdés

25 évesen most először jött el az életemben, hogy teljesen odáig vagyok valakiért, a dolog kölcsönösnek ígérkezik.

Azonban van egy kis gond. Gyerekkoromban volt egy betegségem, ami miatt nagy dózisú szteroidterápiát kaptam fél évig, ez eléggé tropára tette a bőröm. Vagyis a csípőm és a az egyik felkarom belső fele tele van nagyon látványos striákkal, illetve a mellemen is vannak, azért meg vannak ereszkedve. Korábban megoldottam azzal, hogy melltartóban-sötétben szexeltem, vagy mondjuk alkoholizálás után, amikor ez volt a legkevésbé lényeges. Most viszont eléggé félek, hogy le fog lankadni tőlem, és egyrészt nem fog működni a dolog, másrészt teljesen összetörne az önbizalmam :(



2019. jan. 20. 17:53
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Az a "legrosszabb", hogy ez külsőre totál nem látszik ugye. Az arcom - mások szerint - nagyon szép, az alakom sem rossz, tehát ruhában teljesen normálisan nézek ki.
2019. jan. 20. 17:54
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Mikor nem szerelemből szexeltél nem zavart, aki meg szerelmes beléd az előtt szégyelled? Oké.
2019. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Igen, mert annak nem volt tétje.
2019. jan. 20. 17:55
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha szeret akkor pont nem erdekelné
2019. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát ez azért nincs kőbe vésve. Ha egyszerűen zavarja, és a szexualitására is kihat, akkor tök mindegy, hogy szeret-e.
2019. jan. 20. 17:56
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Ne aggályoskodj.. Lehet pont az a kisugárzás torzulás vagy félelem amit generálsz ez nem fog neki tetszeni. Vállald fel magad légy szenvedélyes magabiztos és nem lesz baj..
2019. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

És ugyan miért lankadna le annak a srácnak?

Attól hogy ezeket leírtad biztos vagyok benne hogy egy csodás csaj vagy!!!

Meztelenül is!!!! :)

2019. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Így tervezem, és ez most nagyon fontos nekem, szóval nem akarom elszúrni a komplexusaimmal. De azért na... akkor is bennem van a gondolat, hogy mi van ha...
2019. jan. 20. 18:01
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Túlizgulod ezt a dolgot! Ha tetszel a pasinak, ha szeret téged akkor ez baromian nem fogja érdekelni! Ha mégis, és ez miatt szakítana veled, akkor ezt a pasit ne sajnáld! Mondom ezt pasiként!
2019. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Nagyon jófejek vagytok! :)
2019. jan. 20. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!