Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért nem akar velem esténként "szórakozni"?

Figyelt kérdés
Valamit mindig mond, hogy neki ez a baja ilyen baja van akkor állítólag neki fáj a feje de ha bezzeg róla van szó akkor én ugorjak rohadtul szeret magára gondolni
2019. jan. 20. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Ha szexre gondolsz, megcsal. Tipikusan akkor mondják azt, hogy fáj a fejem, ha éppen mással kefélt félre.

Egyik exem ugyan ezt csinálta az ex pasijával.

2019. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kielégited rendesen a bararnőd? Van mindig orgazmusa ? Figyelmes vagy vele szex közben ? Nem csapod össze a szexet , orált? Nekem akkor nem volt már kedvem szexelni a másikkal amikor állandóan csak neki volt orgazmusa össze csapta a szexet , az oralt elintézte 3-4 nyelvcsapassal. Ezek után már úgy éreztem hogy kötelező a szex és csak a másikért van értem nincs. Szerencsére azóta már nem vagyunk együtt. Lehet itt is ilyesmi van a háttérben

Nem elegül ki a baratnőd

2019. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért ezt nem nézném ki belőle
2019. jan. 20. 21:01
 4/11 A kérdező kommentje:
Volt mikor direkt mondta, hogy már fejezzem be ne csináljam neki ( ujjazás) valószínűleg azért hogy neki ne kelljen nekem csinálnia szerintem
2019. jan. 20. 21:03
 5/11 A kérdező kommentje:
És nem egyszer volt már ilyen.... meg azt azér észre veszem ha van orgazmusa vagy nincs
2019. jan. 20. 21:05
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg mindenhogy csináljuk kéz, orál, szex
2019. jan. 20. 21:06
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Robotmunka lett már ez is, mint minden más a világon.
2019. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nyilvan azert allitott le. Altalaban azert mondjuk, hogy fejezz be valamit, mert szarul csinalod :D
2019. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

#8


Nem mintha lehetne javítanu rajta. Kivéve a full alárendeltség, de az meg már nem mókás.

2019. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Azért nem akar lefeküdni veled, mert nem szereted.
2019. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!