Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány emberrel eltetek mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány emberrel eltetek mar eggyutt?

Figyelt kérdés

Hany evesek vagytok es most kivel marmint hanyadikkal eltek eggyutt ?:) hanyadik emberrel?:)eleltetkbe?

Osszekoltozes tapasztalat?


2019. jan. 20. 21:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsanat. Hanyadik ember van az eletetekbe osszekoltozes szempontjabol. ?milyen vele ? Az elso emberrel akivel ossze koltoztel eggyutt v vrle v mar nem? Neha nem unjatok meg? M9noton lesz? Tapasztalat,?
2019. jan. 20. 21:34
 2/7 anonim ***** válasza:

Az számít hogy kollégista vagyok? Szóval aki nem a családom, az összesen a 3 szobatársam. 🤷

16/L

2019. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tini párkapcsolatok témakörben ??!

Egy tizenéves akkor normális, ha nem él együtt senkivel.

Miből élnének együtt bárkivel is tizenévesen ?

A lakást, a rezsit meg a kaját a két szép szemükért odaadják nekik ingyér' ??!

2019. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pl 1 ik szuleinel . Igy elnenek tobbrn 1 par . 18 20 eves korban tapasztalat? Szerintrtrk tuti vege lesz?oke van kis esely de en ugy gomdoln fiatalon korai ugyis vege nem?
2019. jan. 20. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan 10körül.

Szépek is voltak a kolis évek, mindíg 4 ágyas szobába voltam, de nem mindíg volt másik 3 szobatárs. Volt hogy egyedül voltam, volt hogy ketten, hárman, négyen.

22vagyok most és egyedül élek, de nemsokára megint megyek koliba. Ez kb a 12. lesz, de majd elválik, hogyan alakul.

2019. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Na én mentem inni.
2019. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Járj már be nyelvtanorara haver
2019. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!