Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy érdeklem?

Figyelt kérdés

Nem lehet köztünk semmi, szóval ebből a szempontból mindegy, csak meg akarom érteni, mit miért mond vagy csinál.

Ha megkérem, hogy találkozzunk, képes szinte az összes aznapi programját félretenni azért az 1-2 óráért, holott csak ülünk és beszélgetünk. Messze lakik, szóval neki ez plusszba még egy óra tömegközlekedést is jelent.

Mindig megölel búcsúzáskor (mostanában hosszabban), illetve tegnap valamiért szóba került, hogy miért velem tölti az idejét, ha egyébként ismerkedni akar, azzal nem lesz előbbre, ha velem jól kijön, másokkal attól még nem fog (szégyellős más lányokkal), mire megmondta, hogy lehet, pont egy olyan lányt szeretne, mint én.


Tehát akkor most én tetszem neki, vagy csak valaki, aki kicsit olyan, mint én?


2019. jan. 22. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Te
2019. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is egyértelműen te tetszel neki.
2019. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
"pont egy olyan lányt szeretne, mint én" = pont téged szeretne
2019. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Te érdekled :)

Miért nem lehettek egyutt?

2019. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rockarc ***** válasza:
0%

Varhatsz ra meg egyket evet, amig eltipeg hozzad. Ha reszedrol mehet a dolog, akkor probalj meg annyira egyertelmu lenni, amennyire lehet. Ha mondasz neki egy olyat, hogy mindig olyan ferfirol almodtam, mint te, meg az is lehet, hogy egybol a nyakadba ugrik. :)


42F

2019. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom házas valamelyik fél,vagy kapcsolatban él.Minek megérteni,ami szsnemerinted nem lehet?Hatalmas energiapazarlás.Ez csak akkor érdekel valakit,ha hajlik rá,hogy mégis legyen valami.

Ige,Te teszel Neki.

2019. jan. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Téged szeretne.


De látod, hogy bátortalan (ahogy te is, ha ez neked nem esett le), szóval kicsit vezetni kell.

2019. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!