Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van visszaút, vagy fordított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van visszaút, vagy fordított helyzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régen teljesen más voltam, mint ma. Az a tipikus kedves fajta, hős szerelmes, szóval mai szemmel nézve egy idióta volt a régi énem.

Volt olyan, hogy valaki gyökeresen megváltozott a kapcsolata alatt, vagy a csalódások miatt és aztán visszaállt a régi énje?


Én nem akarom a régit többé, sőt gyökeresen ki akarom irtani, csak érdekel másnál volt e olyan, hogy régiből teljesen új és vissza a régi.



2019. jan. 23. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Sajnos az a jo tars aki mellett nem megy at az ember idiota szerelmesbe mert akk garantalt h dobják, hanem aki mellett esznel is marad. Csak ugye azzal viszont nincs meg a filing de eselyes hosszutavura
2019. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális kapcsolatod csak úgy lesz valaha is, ha visszahozod a kedves, szerelmes éned. Nincs is máshogy értelme párkapcsolatban lenni.
2019. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az exek eléggé belekényelmesedtek ebbe a kedves oldal melletti kapcsolatba, baromira nem éri meg


azóta teljesen más vagyok és ez a jobb szerintem, többet nem akarok olyan lenni, mint akkor

2019. jan. 23. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne írtsd ki a kedves énedet, hanem próbálj olyan nőt találni, aki méltó erre a törődésre és nem él vissza vele.
2019. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4:

nem csak kapcsolatban szerettek vele visszaélni

meg ez ilyen hülye belső késztetés nem kell :)

nem akarom azt érezni, hogy ha tudok segítsek másnak


kíváncsi vagyok más tapasztalataira, hogy mennyire kell vigyáznom ezzel

2019. jan. 28. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!