Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda fiúként hogy tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúként hogy tudnék barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Már évek óta próbálkozom, de minden lány visszautasított eddig. Már egyre kétségbeesettebb vagyok :(


20F


2019. jan. 26. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy ronda fiúként... ilyen nincs is. Figyelj magadra többet legyél igényesebb. Menj társaságba. Mindenki megtalálja a társát... fiatal vagy .. bulizz ;)
2019. jan. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igényes vagyok, de nem nagyon segített az elmúlt évek alatt.
2019. jan. 27. 00:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon fiatal vagy mozdulj ki. Ne legyél a 4 fal között.
2019. jan. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves Melinda,én 24 évesen támasztom alá, hogy a ronda igen is létezik,nagyon sok nőnél próbálkoztam én is minden formában ami csak eszembejutott,de ennek ellenére se tudok felmutatni egy kapcsolatot sem, és piszok sok lánytól én is megkaptam,hogy ronda vagyok! Volt idő amikor fesztiválokra jártam ide oda tehát nem a szobámban éltem az életem!
2019. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igaza van a 4esnek. Az sem segít, ha kijárok. Akkor is ugyan olyan ronda vagyok :D
2019. jan. 27. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én egoista vok meg szép és mikor unatkozom akk lèpek ide fel. De vmi naon gusztustalan nőkkel foglalkoztatok, ha ilyenekbe belefutottatok. Vannak betegek, vannak igénytelenek. De,ha pattanásosak a pasik, vagy dagik vagy éppen 20 kilósak és szemüvegesek attól még nm rondák!!! Ilyen nincs. Ha egy nő szép belül meg undorító az sem jobb! Nem kell Brad Pitt-nek lenni csak önmagadnak... akármilyenek vagyunk el kell fogadni először magadat
2019. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem teljesen értelek. Persze, hogy nem kell Brad Pittnek lenni, de azért jó lenne, ha normális külsőm lenne...
2019. febr. 1. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!