Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van valakim párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sara yellow kérdése:

Ha van valakim párkapcsolatban, akivel valamiért nem olyan élvezetes a közösülés, szerintetek van reménye annak, hogy ez jobb lesz?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim alapján kevés emberrel volt eddig igazán élvezetes nekem és ez úgy látom, hogy a farok milyenségén múlik nálam. Hozzáteszem, nem a méreten! A páromnak elég nagy, mégsem jó vele igazán....Van valami ötletetek vagy tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

2019. jan. 27. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írod is, nem lesz jobb.

Sajnos akivel jó a szex nem mindig alkalmas jó kapcsolatra, ritkán jár együtt a kettő.

2019. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem jól használja?

Nem vagyok egy nagy szex mágus, de például az exem is akkor élvezett a legnagyobbakat meg én is mikor sokáig húztuk az előjátékot, aztán nagyon lassú mozgás mellett mindketten sokszor egyszerre mentünk el... De ezer féle praktika létezik, csiklóizgatás, dörzsölés(nem kézzel) ...

2019. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azzal van a gond, hogy te sem, de párod sem kommunikáltok egymással normálisan arról, hogy mire vágytok az ágyban. Nőként régebben én is egy kicsit ilyen voltam.
2019. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy valóban a formához lenn-e köze.


Tekintve, hogy nekem is, -és a nők nagy részének- eleve csikló orgazmusa van "csak"(van aki még azzal is küzd), nem hiszem, hogy a farok milyenségén múlna. Kivéve ha esetleg extra vékonyról beszélünk, akkor talán zavaró lehet, hogy nem érzed magadban.


A fenti kérdést neked kell tudnod, hogy sikerül általában az orgazmus nálad.

2019. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Tök érdekes: ahogy kiírtam a rákövetkező szeretkezésünk brutál jól sikerült. Én nem vagyok a csiklós tipusú csaj, vaginálisan elvezek méhszályas, g-pomtos vagyok. És elég vastag meg hosszu is a párom farka, ezért volt az az érzésem, hogy nem tud könnyen bekerülni a megfelelő erogén zónákra. Ugyanis szűk és kanyargós a vaginám. A póz meg az egymás utáni többszöri aktus lett a megoldás! Bíztam benne, hogy az idő megoldja. Ezek után alátámaszthatom azt, amit a legtöb erről szóló cikk ír: hogy ha a kapcsolat jó akkor esetleg a tul pici vagy tul hosszu farok lehehet a gond (ez nagyon ritka), de más nem!
2019. jan. 28. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!