Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell "helyesen" viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell "helyesen" viselkedni az ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Jövőhét pénteken hivatalosak vagyunk a párommal egy összejövetelre. Ott lesz egy olyan nő is, aki számomra nem a szívem csücske, beszélgetni sem szeretnék vele és ennek az esélyét is szeretném elkerülni. Az unszimpatikusság úgy alakult ki, hogy a fülembe jutott, hogy a nőnek bejön a párom és szívesen is legyeskedik körülötte, aminek már én is szemtanúja voltam. Hogy kellene viselkedni ilyen nő társaságában, ha pl. beszélgetést szeretne kezdeményezni és én mondjuk nem és ezt szépen a tudtára adni? Vagy: Ha nagyon feltűnősködne a párom környezetében, akkor milyen módon tudom diplomatikusan/intelligensen leállítani? Nem szeretnék cirkuszt, eszemben sincs, éppen ezért teszem fel a kérdést.


Egyébként a párom már elméletileg leállította, viszont a nő ezt nem akarja (szerintem) tudomásul venni, mert semmi sem változott. Munkakapcsolat is van közöttük, szóval nem akar vele összeveszni sem, amit teljesen megértek.


Még sosem voltam ilyen helyzetben... Esetleg valakinek tapasztalata?


Köszi a válaszokat :)


2019. jan. 27. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Kedvesen mosolyogsz, te mész oda hozzá, megkérdezed, hogy van, és kész. Ő ledöbben, a párod büszke lesz rád, amiért nem hisztizel, éd neked is jó érzés lesz, mert túl leszel a dolgon anélkül, hogy gerjesztenéd a feszültséget vagy hülyét csinálnál magadból. 😊
2019. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont hogy szeretném elkerülni a vele való társalgást :) Nem vagyok "kiverem a dilit" fajta, ettől a párom sem fél... :) Csak nem nagyon tudom, hogy intelligensen hogyan kell ez ilyen helyzetet kezelni. Viszont ha bunkó dolog, ha nem, én aztán nem fogok vele beszélgetést kezdeményezni és azt se szeretném, hogy ő.. :)
2019. jan. 27. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Utálom mikor néhányan minden kérdésre azt mondják itt GYK-n hogy beszéld meg ezt a pároddal de ilyen esetben tényleg előre egyeztetni kell hogy EGYÜTT JÁRJATOK KI CIGIZNI (MÁR HA EZ AKTUÁLIS) illetve ne nagyon szakadjatok el egymástól amíg ott vagytok.Beszélgettek nevetgéltek hátha észreveszi magát az a bizonyos nő.Tudom így nehéz felszabadulni egy összejövetelen de ha a párodnak is fontos ez akkor ennyit kell csak tenni.Egyébként ha a párod is vevő erre akkor nem nehéz lerázni ezt a nőt.Normálisan de hidegen válaszoltok ha kérdez valamit aztán elfordultok ennyi.Ha a párod nem partner ezekben akkor meg teljesen fölösleges mit csinálsz.Ezesetben az összejövetel közepen szólj neki hogy elmentél haza és mondd el azt is hogy miért.
2019. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Azért a nyakán sem szeretnék lógni egész este :/ Plusz, a párom észre sem veszi a nő viselkedését, viszont barátként, h szereti őt.. Olyat meg esélytelen, hogy ne beszéljen vele ő sem 😂 Ráadásul, hogy munkatársak is, így duplán nem lehet bunkó
2019. jan. 27. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit, nem kell ezt túlagyalni, majd a helyzet adja magát.

Ha a párod nem vevő rá, sőt már le is állította, te minek túráztatod magad főleg előre?

2019. jan. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!