Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után a férfiak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után a férfiak tényleg tudnak csak barátként tekinteni egy nőre vagy van mögötte valamilyen hátsó szándék?

Figyelt kérdés

Randiztam egy férfivel, jól alakultak a dolgok, de hirtelen minden magyarázat nélkül (konkrétumot nem mondott, csak meg nem nevezett problémákra hivatkozott) felszívódott, hosszú hetekig nem beszéltünk. Most újra szoktunk beszélgetni, ő is keres, de konkrétan hogy mi történt korábban, arról nem volt szó. Pár naponta szoktunk beszélni és személyes találka is lebeg a levegőben, pl. közös sportolás, de az egész olyan baráti hangulatú, nem volt semelyikünk részéről sem szó arról, hogy újrakezdenénk, sőt a korábbiakat egyikünk sem hozta fel a békülésünk óta. Úgy csinálunk, mintha meg sem történt volna, úgy beszélgetünk, mintha régi jó barátok lennénk.

Úgy éreztem, lehet közrejátszott az eltűnésében (bár azt, hogy tényleg így volt-e, nem tudhatom), hogy kicsit sok voltam, túl gyakran kerestem, kezdeményeztem személyes találkozót, ezért most igyekszem tanulni belőle és visszafogni magam. Amikor több napig nem kerestem, végül ő írt rám, aminek nagyon örültem. Igyekszem laza lenni és elkerülni, hogy nekem kelljen kezdeményeznem találkát vagy közös programot.



Szeretném tudni, hogy vajon van-e még esély az újrakezdésre és úgy egyáltalán megbeszélni a történteket. Ezt ő a békülésünkkor mondta is, hogy szeretné, ha beszélgetnénk személyesen, de ő azóta ezt nem hozta fel, én pedig azért nem akartam rákérdezni, mert félek, hogy azzal esetleg a mostani viszonyunk is megromlik. Nekem még mindig jobb így, hogy barátok vagyunk, mint hogy teljesen elveszítsem. Bár őszintén szólva bennem még mindig él a remény, hogy egyszer újrakezdhetjük.


Szerintetek ha ezek után jóban maradt velem, keres időnként és közös sportprogramban is benne van, akkor lehet, hogy többként tekint rám, mint egy sima barát? Tudom, hogy a férfiak máshogy működnek, mint mi nők, de én már nem tudok tisztán látni ebben a helyzetben.


Illetve szerintetek hogyan viselkedjek vele, ha újra szeretném vele kezdeni? Vegyem a kezembe az irányítást vagy inkább várjak türelmesen?


25-30 körüliek vagyunk


2019. jan. 27. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Akkor tudok csak barátként tekintetni egy nőre ha nem tartom vonzónak vagy semmi olyan nincs benne ami mozgatja a fantáziámat.
2019. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból, de az illető nem akar tőled semmi komolyat. Ez barátságnak is túlzás. Néha megszexelne, elütné az időt a sporttal, aztán annyi.
2019. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Amíg keres, addig nincs okod arra hogy átvegyed az irányítást, maradj női szerepben és várd meg mit akar kezdeni a kapcsolattal.

Ami az eltűnését illeti egy kezdődő kapcsolatban nem feltétlen kell beszámolnia az indokokról , én sem tenném. Viszont neked sem kell tekintettel lenned rá ha eltűnik hetekre, kiadod az útját és keresel mást.

Szerintem várjál, találkozzatok személyesen ha lehetséges és a viselkedése úgy is árulkodó lesz.

40F

2019. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Rajta kívül más nincs a láthatáron?

Másnak nem akarsz esélyt adni? Lehet lenne aki sokkal jobban szeretne téged és elfogadna olyannak amilyen vagy.

2019. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Azt írod mellékesen megjegyezve "békülésetek óta"

Lemaradtunk valamiról? Ez egy újramelegített kapcsolat lenne vagy hogy kell értelmezzük? Mikor vesztetek össze?

2019. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán gonosz vagyok, de azt hiszem, abban a pár hétben akadt helyetted más nő. Most pedig áll neki rendesen, időtöltésnek meg pont jó vagy. Akinek komolyak a szándékai, az valahogy nem így szokott viselkedni.
2019. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A bekulest arra ertettem, hogy a korabbi ismerkedes soran felszivodott. Eloszor ugye hivatkozott valamilyen problemakra, aztan kesobb nem valaszolt, amikor erdeklodtem felole. Bekules= ujra elkezdtunk beszelgetni es bar kinkretan nem beszeltuk meg, h mi tortent, bocsanatot kert a viselkedese miatt.


Tudom, h nem tudhatom sosem biztosra, de ahogx en ot megisnertem, o nagyon nem egy csajozogep tipus. Elvan inkabb az autok es a sport vilagaban :D Szinte kizartnak tartom, h kepbe kerult volna egy masik no, mind a mostani, mind az akkori kommunikacioja es viselkedese alapjan.

2019. jan. 27. 22:02
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez esetben szerintem nyert ügyed van..
2019. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem az a sejtesem, hogy tul sok voltam, tul sokat kerestem, tul sokszor emlegettem, h talalkozzunk. Ezz sztem a legtobb ferfit el lehet ijeszteni. Aztan lehet nem ez az oka, ez csak egy tipp.

Bekules utan mondta, h szeretne szemelyesen beszelgetni, de arra azota meg nem kerult sor, en pedig szandekosan nem hoztam fel. Majd talan most szobakerul, ha mas miatt talalkozunk

2019. jan. 27. 22:07
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan ebbe a cipőben vagyok csak férfiként. Jelenleg ott tartok hogy nem írt vissza a lány de nem fogom feladni. :)


Te sem tedd, akivel kapcsolatban igazi érzéseid vannak a végsőkig el kell menni.

Szerelem nem sok van az ember életében és szerintem igenis meg kell érte küzdeni, ezt vedd jó értelembe.

Ne fejjel a falnak, hanem kitartással hittel szeretettel. :)


Sok sikert kívánok neked! :)

2019. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!