Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom végleg lezárni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom végleg lezárni?

Figyelt kérdés

Kb. kicsit több mint 2 éve ismertem meg egy férfit, akiért nagyon odavoltam úgy fél évvel ezelőttig. Nem voltam szerelmes (bár hasonló érzés volt), nem is voltunk együtt és bár sosem történt köztünk semmi technikailag (nem csókolóztunk, nem feküdtük le stb.) volt köztünk valami csak hát ugye nem jöttünk össze. Én voltam az kezdeményezett, aki próbálta volna valamilyen irányba terelni a dolgokat, visszautasított annak ellenére hogy tudom hogy nem volt közömbös.

Azóta eltelt lassan 2 év, ritkán láttam és tulajdonképpen az idő segített de teljesen sose tudtam elfelejteni (minden nap eszembe jut, akár ha csak egy pillanatra is), lezárni. Azóta is sokszor átgondolom hogy anno mit rontottam el, mit csinálnék másként, hogy legalább tanuljak a hibákból és ne kövessem el őket újra.

Valamelyik nap megint összefutottunk illetve később ugyanazon a rendezvényen is részt vettünk.

Visszajöttek a régi emlékek, eszembe jutott hogy milyen érzés volt, kicsit itthon ki is borultam. Rájöttem hogy hiába ismertem meg azóta rengeteg új embert, csináltam rengeteg mindent (amit ilyen helyzetekben tanácsolni szoktak), stb. a mai napig mindennap gondolok rá, néha hiányzik is és hogy összességében nem tudtam lezárni.

Tudom hogy ez rém szánalmasan hangzik, és ezt sokszor meg is erősítem magamban,hogy ne pazaroljam az időm erre.

nyilván már nem vagyok annyira oda érte, de igen fontos a számomra és néha elgondolkozom hogy ha most lenne lehetőségem hogy vele legyek, élnék-e vele.

Arra is gondoltam hogy az egómat bántja valahogy a dolog vagy nem is tudom.

Hogyan tudnám rendesen lezárni ezt az egészet? Tapasztalatokra, véleményekre is kíváncsi lennék.



2019. jan. 28. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom, nekem is volt hasonlóm, én se tudom lezárni, pedig már fél éve nem beszélünk. Talán egyszer eljön az idő, amikor nem fog minden nap eszembe jutni, és nem lesz ott bennem a "mi lett volna, ha"...

F

2019. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
27%

Nekem is van ilyen.. érdekes ez... olyan mintha valami megmagyarázhatatlan lenne köztünk.. és sokszor elgondolkozom, hogy olyan jóó lenne vele beszélni, olyan jó lenne látni, ha nem akkor ismerkedünk meg hanem most stb.. és eszembe jut, hogy biztos nagyon ráérek gondolkozni...

Talán még egyszer az életben... :)

2019. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Önbecsapásról hallottál már? Létezik. Szerelmes vagy, de magad előtt sem ismered be. Lehet a visszautasìtás miatt vagy egyszerűen nem fér össze azzal az illúzióval ami a te fejedben van a szerelemről. Csak a szivet nem tudod be csapni.
2019. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem vagyok szerelmes. Ahhoz sokkal jobban kéne ismernem. Ismerem de nem volt olyan mély a"kapcsolatunk" vagy ismeretségünk hogy szerelmes legyek.
2019. jan. 28. 22:29
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Csak azért érzed ezt, mert idealizáltad. Annak, amit róla alkottál, nem sok köze van az igazi énjéhez, te meg max abba voltál szerelmes, vagy magába az érzésbe. Plusz el is utasított, így még jobban idegesített. Ha letisztázod magadban és tudomásul veszed, el tudod engedni.
2019. jan. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lehet hogy idealizáltam is, de ismerem is, tisztában vagyok a jó (és persze a rossz) tulajdonságaival is. Szóval nem arról van szó hogy 2 két szót beszéltem össz-vissz. Csak még mindig sokk minden van amit nem tudok róla.

De érdekelne hogy hogyan tudnám lezárni. Letisztáztam magamba ezt sokszor de újra előjöttek a dolgok. Többször is.

2019. jan. 29. 11:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elhatározod magad. Máshogy nem megy.
2019. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én azt értem de a gondolataimat, az érzéseimet nem tudom befolyásolni.
2019. jan. 29. 13:24
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is van egy olyan illető, akivel fél évig gyakorlatilag nem is beszéltünk, mert haragban váltunk el. Túl sok volt a sérelem mindkét részről. Aztán egy napon megtörtem a jeget, pedig csak egy semleges üzenetváltás történt. Azóta visszajött bennem sok régi érzés. Van ebben megbántottság is, de hidd el, ha hiányzik és vágysz a közelségére, félre teszel miatta mindent. Szerintem ez a szerelem. Amit nem téphetsz ki magadból, csak a közhelyes idő halványítja az emlékét.
2019. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!