Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, örülnének ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, örülnének ennek az ajándéknak?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a karláncot néztem ki a feleségemnek amit holnap meg vásárolnék és hétvégén adnám át neki. Szerintetek milyen? Vagy esetleg nyakláncot kellene venni? Mondjuk az dupla árban van de nem tudom melyik lenne jobb. Karlánca még nincs nyaklánc meg egy kis vékony van azt még 10 évvel ezelőtt vettem neki..

Van egy másfél éves lányunk aki örömmel fogdossa és azt gondolom ezt kevésbé szakítaná el mint a nyakláncot de ezt csak én gondolom.


2019. jan. 28. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem hordok ékszert mert nem szeretem , az aranyat végképp nem szeretem . Így nem örülnék neki

De biztos örülni fog neki a feleséged ,hogy gondolsz rá . Szerintem mindegy melyiket választod a gesztus a lényeg. Mondjuk én drágának tartom ennyit kifizetni egy ékszerert.

2019. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem szép és ha szereti az ékszereket akkor tuti örülni is fog neki.A karkötő tényleg jobb választás egy másfél éves mellett, bár teljes biztonságban ez sem lesz.Az én ugyanennyi idős csajom szívesen fogdozza,de eddig még nem tépte le.Nyaklancot már igen.😂
2019. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem szép, biztos örülni fog neki. Apu házassági évfordulóra vett ékszert anyunak, és nagyon örült :)
2019. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Mindenkepp egyszinut valassz. Vagy teljesen sargaarany vagy teljesen feherarany.

Most divatosabbak a bizsuk es olcsobbak. En bizsut hordok mindenbol. Azt gyakrabban vehetsz neki.

2019. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nagyon csúnya. Én nem örülnék neki. Főleg ennyi pénzért. 😆 De ha tudod, hogy a feleségednek tetszene, akkor csapj le rá!
2019. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Én nem örülnék neki, mert nem hordok semmilyen ékszert. De te ismered a feleséged ízlését, ha tetszik neki az ilyesmi, akkor vedd meg.
2019. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Fura, hogy két színű. Azt mondják, vagy arany, vagy ezüst, a kettő egyszerre nem passzol. Oké, hogy ez csak arany, de fehérarany is van benne, ami ezüstnek is tűnhet. Ráadásul a legtöbbünknek vagy arany vagy ezüst áll jól/jobban. Milyen ékszerből van neki több? Szerintem olyat válassz. Illetve ha ezüstből többet hord, akkor vehetsz tisztán fehér aranyból készültet.
2019. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Ezüstöt vegyél, abból kijön ennyiért 4x vastagabb :D. Amúgy tényleg maradj az egyszínűnél.

32/f

2019. jan. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

nekem sem nagyon tetszik. nem valami kifinomult.

De azért örülnék neki, ha kapnék valami ilyesmit a barátomtól.

2019. jan. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Nekem tetszik és örülnék is neki.
2019. jan. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!