Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen úgy az embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen úgy az embernek önbizalma, ha semmiben nem egy "klasszikus szépség"?

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Fejátültetés. 😂
2019. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor testet is kéne cserélni. :D
2019. jan. 28. 22:57
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Meg kell gondolnod, hogy milyen emberekkel beszélgetsz; csak az olyanokkal foglalkozz, akikkel kölcsönösen tudtok egymásnak önbizalmat adni. Neked is az igényeidet meg kell gondolnod, mert ha mindig olcsó rongyrázós plázás csajok érdekelnek, azoktól mindig csak a fintorgást kapod, de a dolgozó, farmer-pulcsis, ritkábban sminkelő, műveltebb nőktől nem.
2019. jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem kell. A fejet ültetik rá a testedre, nem a testedet egy új fejre. 🙂
2019. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, de nem érzem magam egyáltalán szépnek.
2019. jan. 28. 23:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Jó, akkor nem nehéz átfordítanod olcsó rongyrázós plázacsávókra amit írtam.
2019. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sose érdekeltek olyanok. :) Belsőre se vagyok átlagos.
2019. jan. 28. 23:26
 8/13 Rockarc ***** válasza:
81%

Nincs mese, a sulybol kell leadni, es maris a noi nem felso 50%-aba kerulsz. A 21. szazadban, amikor az egeszsegtudatossag ilyen reflektorfenyben van, vagy beallsz a sorba, vagy kilepsz belole. Mas lehetoseg nincs.


Sot egyre nagyobb hatrany lesz, boritekolhatoan egyre kisebb eselyed lesz barmire. A kimutatasok szerint mar a fizetesekben is latszik, hogy az elhizottak kevesebb penzt kapnak. Ne mas miatt valtoztass, hanem magad miatt.


42F

2019. jan. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Próbálj a szépség helyett a tökéletesség felé orientálódni, így, ha mondjuk ronda vagy, akkor lehetsz tökéletesen ronda. A trükk pedig, hogy mivel a tökéletesség a cél, azt pedig eléred, így elégedett leszel, ha elégedett vagy, annak örülni fogsz, ha örülni fogsz, akkor mosolyogni fogsz, ha pedig mosolyogsz, attól biztos jóval szebb leszel.

Trükközd ki magadnak. ;)

32/f

2019. jan. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legyél igényes magadhoz, mosolyogj többet egy belső kisugárzás és egy nyerő személyiség sokat dob abban, hogy szebbnek lássanak. Vonzalom nem csak külsőségek alapján jön létre. Barátnőm nem csunya alapjából sem, de ha csak külsőségre mentem volna nem biztos, hogy ennyire vonzana, mint így hogy a személyisége is elvarázsolt, nekem ő a tökéletes.
2019. jan. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!