Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen csak egy cselédet akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen csak egy cselédet akar?

Figyelt kérdés
Még nem lakok együtt a barátommal, de sokat vagyünk együtt és mindig a szüleink szoktak főzni, az anyukája most többet fog dolgozni és azt mondta nem fog főzni, nekem kell. Én meg mondtam neki, hogy egyik napról a másikra nem fogok minden nap főzni, úgy hogy ráadásul utálok, erre jött azzal, hogy egy feleségének tudni kell főzni (még jegyesek sem vagyunk) na én meg mondtam, hogy nem fogok folyton főzni, nem is lakunk együtt.. Erre ő kijelentette, hogy akkor mehetek haza. Na ez szerintem durva, legyek náluk, de ha nem főzök mehetek haza?! Meg jó hogy nem főzéshez köti a házasságot. Múltkor egy kvíz műsort néztünk ahol a férfi mondta, hogy szokott főzni a párjának, erre a barátom rögtön mondta, hogy hú milyen csicska a csávó, pedig szerintem ugyanúgy főzhetnek a férfiak is.
2019. jan. 29. 08:12
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
85%
Hát igen. Így megy ez. Az asszony főz. Ha nem akarod, hogy a főzésen keresztül minden szart rád toljanak, akkor húzz a francba
2019. jan. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
89%

Valószínűleg nem csak cselédet akar, szerintem az ágyban is szeretne valami akciót.

Látatlanban ritkán alkotok ilyen véleményt, de ha valóban hazaküldött, ha nem akarsz náluk főzni és hasonló megnyilatkozásai vannak, akkor esélyes, hogy ebből nagy gondjaitok lesznek a későbbiekben. Vagy elfogadod a cselédséget (nem ajánlatos).

2019. jan. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
79%
Látom szeret az anyja,nagyon.Miért nem mentêl haza mikor azt kijelentette?Nem volna rossz,ha menne a főzés,legalább valami önellátó módon,de azért ha a párom anyja nézne valami cselédnek,akkor nem mennék túl gyakran ezek után.Találkozzatok nálatok.
2019. jan. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem lépj le időben.
2019. jan. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
94%
Nem csak anyukával van itt probléma: "Múltkor egy kvíz műsort néztünk ahol a férfi mondta, hogy szokott főzni a párjának, erre a barátom rögtön mondta, hogy hú milyen csicska a csávó"
2019. jan. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
"Meg jó hogy nem főzéshez köti a házasságot. Múltkor egy kvíz műsort néztünk ahol a férfi mondta, hogy szokott főzni a párjának, erre a barátom rögtön mondta, hogy hú milyen csicska a csávó," - nem köti ahhoz, de vilagosan kijeloli neked a helyedet. Ha ez neked nem megfelelo, akkor most kell meglatni a villogo vörös veszjelzest, hogy haho az alapokban kulonbozunk, nem kene kesobb sem hazassagon, osszekoltozesen gondolkodni ezzel a csavoval mert csak megszivom.
2019. jan. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Na már ki is derült, hogy csak cselédet akarnak, apja mondta, hogy csináljak rakott krumplit, mondom nem csinálok, barátom kérdezi miért nem? Mert mondom se te se én nem szeretem, erre megszólal 'de apum szereti' aztán mondta, hogyha jönnek vendégek nekik is kell csinálni. Na meg az apja mondta, hogy neki olyan feleség nem kéne aki nem tud főzni.
2019. jan. 29. 08:55
 8/47 anonim ***** válasza:
88%
Hozzá se mentem volna a pasimhoz ha min. 5x fakanalat nem láttam volna a kezében :) Mi ez a h ulyeség még mindig hogy csak a nők tudnak főzni, hovatovább a háztartásban tevékenykedni??
2019. jan. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
52%

Úgy néz ki a válaszolóknál kimaradt, hogy az anyuka többet fog dolgozni.Ja, ha valahol rendszeresen ott alszom,fürdök,tv-ek és a többi akkor néha be kell szállni a házimunkába is és nem csak azt várni, hogy déli harangszókor elém tegyék a tányér kaját, mert zabaidő van.Baj esetén miért gond, ha segít ennyit az anyósnak? Nem minden nap az még csak oké.De ahogy a kérdező írja nem is rendszeres elvárás ez felé az anyósától.


Ami viszont a hapsiját illeti szerintem igen ezzel a mondatával:hú milyen csicska a csávó -elárult magáról mindent.Biztos nem kellene ilyen hapsi.

2019. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
90%
Hát nemtudom... de nem bírom a buta férfiakat. Nyilván valami hozott mintát akar rád erőltetni, amit látott hallott, és most ezt a “papás-mamás” játékot akarja játszani, csak épp a saját szabályai szerint. Nekem ez baromi gyerek még. Nem tudom ki hol tart, de ha ennél előrébb vagy már, akkor nem ő lesz a te párod. Ha ez csak egy múló hóbort, akkor oké... már amennyire, de akkor is elbeszélgetnék vele alapvető világnézeti kérdésekről, mert egy női férfi kapcsolatban baromi fontos, hogy lényeges dolgokban egyetértsetek. Kár egymást gyalázni vagy leszívni, ha nem ugyanaz az értékrend. Ezen gondolkozz el esetleg mielőtt vele is beszélsz.
2019. jan. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!