Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legegyszerubb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a legegyszerubb modja egy “celeb” megismeresehez?

Figyelt kérdés
Viszkok Fruzsirol lenne szo egyebkent, mint no eszmeletlenul tetszik es annyira megismernem, hogy milyen helsore is, mert oke, hogy mutat valamit a kozonsegnek, de biztos a valo vilagban egy mas arca van a porondon, szerintetek mi lenne a legjobb modja? Nagyon hajt a kivancsisag
2019. jan. 29. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha Fruzsi látná ezt a helyesírást sírva fakadna.
2019. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Nagy celeb lehet ha még soha sem hallottam róla. Utánanéztem ki is Ő. Youtuber. Ne haragudj, de ő nem celeb, csak egy lány, aki videózik. Egy átlagember.
2019. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Magyarorszagon az a kifejezés hogy celeb már vicces.

Akiket most annak hivunk, tisztelet a kivételnek, (és ők nem is hivják magukat celebnek ) azok a nulla munkás szégyen kategória.Bár szerintem az a nagyobb szégyen hogy ilyen emberekre a fiatalok " felnéznek ". Mondjuk ilyen megközelitésből Fruzsit is hivhatjuk celebnek.

2019. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Persze hogy más az életben. Nem messze tőlünk lakik egy ilyesmi youtuber pitsa 9-250ezres nézőközönséggel. A redőny mióta ott laknak NEM VOLT FELHÚZVA! A kutyáit (2 pudli öleb) úgy "sétáltatja" hogy 3percre kiengedi az udvarra. KÖSZÖNNI SEM TUD. Persze a videókban előadja a laza csajszit, de valójában egy zárkózott kocka.
2019. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, kiről van szó?
2019. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tok jol elfilozofaltok mindenrol, de a lenyegre szeretnek valaszt kapni, hogy szerintetek mi lenne a legidealisabb metodus :) aki meg a “helyesirasom” kritizalja, felkaphat egy piros bohoc orrot :)
2019. jan. 29. 15:34
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Uristen, megneztem ezt a csajt, 24 eves kinez 35-nek...
2019. febr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem valami személyes dologgal, ami érdekli őt, vedd fel vele írásban a kapcsolatot. Az a fő kérdés, hogy reális-e a rendszeres találkozás, milyen messzi laksz tőle? Tudsz-e hozzá utazni, költözni?

Személyesen szerepel-e, van-e tanfolyama, stb.? Akkor személyesen is bemutatkozhatsz neki, aztán meglátjátok.

2019. febr. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Ki az a disznò zsuzsi?
2019. febr. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A videóiból kiderül, hogy merre szokott járni esetleg járj te is olyan helyekre.


Kalap úr ki a szomszédod? :D

2019. febr. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!