Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a munkatársn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a munkatársnőmről a következők alapján?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen dolgozik egy nő, akivel jóban vagyunk. Szerintem nagyon jó fej, kedves, és más kollégákkal is kijön. Sokszor így többen is elmegyünk ebédre és céges sörözéseken is ez a kolléganőm általában ott van, mivel nincs senkije sem és nem zárkózik amúgy sem el a férfiak társaságától. Ergo, nem zavarja, ha ő az egyedüli nő. Tudni kell róla, hogy nagyon harsány, nagyszájú és szereti ölelgetni a másikat. Ilyen fajta. Egy céges bulin viszont volt, hogy picit többet ivott és már nagyon nyomult rám. Ezt elmondtam a páromnak, aki rögtön azzal jött, hogy márpedig ez a nő nem csak barátságot akar, hanem mást is ha lenne rá alkalom. Én csak legyintettem egyet, hogy hülyeségeket gondol. Viszont azóta a páromnak nagyon ellenszenves lett, látom rajta, ha róla beszélek. Nem vitatkozunk ezen, egyszerűen csak látom, hogy nem tetszik neki, hogy jóban vagyunk.

Most pénteken ismét lesz egy céges sörözés a város egyik legfelkapottabb sörözőjében és teljesen véletlenül a párom is ott lesz a baráti társaságával, mivel szülinapot ünnepelnek. Picit aggódom, hogy mi lesz az este folyamán, nehogy a menyasszonyom félreértsen bármit is ha esetleg a munkatársnőm úgy viselkedne. Nem akarom, hogy rosszul érezze magát emiatt. Egyébként én férfi szemmel nem veszem észre, hogy "fura" lenne a nő viselkedése. Szerintem ő csak ilyen és nem gondolom túl.


Szerintetek? Köszi a választ. 28/F


2019. jan. 29. 15:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tipikus nagyszájù nő,aki azt játsza mekkor boldog mindig,milyen jól kijön a pasikkal.De közben eztra egyedül van,és ez nagyon bántja,és valójában rádugrana szívesen,nem.is kicsit.Nem azért ölelget mindenkit,mert Ő a pasikkal szeret haverkodni.Szóval igaza van a menyasszonyodnak.
2019. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
És ital nélkül is rádugrana,az alkohol csak az álca,ha valami rosszul sül el.Ráadásul bátorságot ad.(1)
2019. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki ismeri ezt a típust, meg a munkahelyi "kis barátságokat" is.

Fordított esetben te rágnád a kefét.

2019. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ülj tőle a lehető legmesszebb és ne hagyd, hogy ölelgessen.
2019. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
2019. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
De nincs oka aggódni, nem akarok semmit sem a kolléganőmtől. Ezt mondtam a páromnak is. Picit azért a párom is túlreagálja, mert múltkor azon is elkezdett "puffaszkodni", hogy ha hárman utaztunk kollégák a kocsiban (2 pasi+nő), akkor miért ült az anyósülésre én mellém a nő, miért nem a kollégám, aki a majd 2 méter magasságával hátul ült.. Azért már ez is vicc a köbön, nem?
2019. jan. 29. 15:20
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
De naiv vagy istenem... :D Jobb, ha a távolságot tartod ettől a riherongytól, még mielőtt rámenne a kapcsolatod.
2019. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
5. Nincs közöm ahhoz a kérdéshez. Az én kolléganőm 35 éves!
2019. jan. 29. 15:21
 9/30 anonim ***** válasza:
62%
Bírom az ilyen repost kérdéseket. :D
2019. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont egy ilyen szutyok verte szét a kapcsolatom (bár rájöttem később hogy nem volt kár érte), én is azt hittem, hogy ártalmatlan, hiszen a párom velem van, ha a másikat akarná, vele lenne...Hát a francokat, úgy járkáltak össze mögöttem mint annak a rendje. Az ilyen nyomorultaknak kell a pozitív visszajelzés így rámásznak bárkire akinek nem punchi van a lába között.
2019. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!