Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 7 év korülönbség a fiú javára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év korülönbség a fiú javára az sok?

Figyelt kérdés
23 srácvagyok most úgy hozta az élet hogy meg ismertem egy 16 éves lányt. Szerintettek ez már nagyon sok ez a 7 év korkülönbség?

2019. jan. 29. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ő még gyerek, te meg már fiatal felnőtt vagy.

Ha 10 évvel idősebbek lennének, semmi nem lenne ez a 7 év, de most még nagyon sok.

2019. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A 7 év szerintem sok, számomra az még pont belefér. Inkább az a baj hogy a lány csak 16. Persze ez nagyon egyénfüggő. Ha fejben már eléggé rendben van, működhet. Az érettség nem(csak) korfüggő. Szóval ez inkäb azon múlkk hogy a lány mennyire érett, intelligens illetve hogy neked 23 évesként mik a terveid. Ha néhány év múlva családot akarsz valószínűleg nem mellette kéne kikötni. Ha nincsenek ilyen terveid, működhet. Csak számolj azzal hogy lesznek olyan dolgok amiket vagy nem fog megérteni vagy nagyon alaposan át kell beszélni.

Pl: ha te egytemista vagy és/vagy dolgozol ő meg középiskolás hogyan tudtok találkozni, időbeosztás stb.

2019. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék hogy nekem nőként szintén egy 7 évvel idősebb pasi tetszik de mind a ketten egyetemisták vagyunk (ő majdnem 21 volt amikor kezdte) és tudom hogy nincsenek még ilyen komoly tervei mint pl családalapítás v házasság. Így ez azért kicsit más. Szóval nem lehetetlen csak ne várj túl sokat.
2019. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal.

Ha idősebbek lennétek nem lenne sok ez a 7 év, de így hogy ő csak 16 igen sok.

És arra is gondolj, hogy ő még jogilag gyerek.

2019. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is a korábban szólókkal értek egyet, nem a 7 év a sok, ha a lány is felnőtt lenne már, akkor még akár működhetne is.


De egy középiskolás lány és egy egyetemen végzős vagy már diplomás dolgozó fiatal felnőtt férfi között túl nagy a szakadék szerintem. Én annak idején kezdő egyetemistaként életkorban az alsó határt valahol gimnázium 3-4. környékén húztam meg, végzősként már inkább kezdő egyetemistáknál, kezdő dolgozóként végzős egyetemistáknál, 4-5 év elteltével pedig már csak dolgozó nő jöhetett szóba. Még később olyan 8-10 év korkülönbségnél húznám meg a határt. De ez az én személyes preferenciám, másoknak más lehet.

2019. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy 16 éves kislàny esetében nagyon sok. Felnőtt korban meg ízlés dolga. Nekem pl hatàreset, nem igazàn jön be a 4-5 évnél nagyobb korkülönbség. 9-10 év màr szóba sem jöhet ( nàlam).

Van akinek viszont nincs vele baja.

2019. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!