Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk. Ti össszejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Ti össszejönnétek egy olyan lánnyal akinel van már gyereke? 23/L

Figyelt kérdés
2019. jan. 29. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem, de függ a lánytól, és hogy miért maradt egyedül egy gyerekkel.


23F

2019. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem csak nemi életre.
2019. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

23 eves, van egy gyereke, es mar az a kaplsolata zatonyra futott, amibe gyerekkent beleszult egy gyereket.

Remek parti lehet.

2019. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Én nem az alapján ítélek meg egy nőt, hogy van-e gyereke vagy sem. Nekem is van gyerekem, én se szeretném, ha valaki csak ez alapján kategorizálna be úgy, hogy semmi mást nem tud rólam.


Ha van gyereke, akkor sokkal fontosabb információ az, hogy jó szülő-e, és hogy mi volt az oka annak, hogy gyerekvállalás után váltak vagy szakítottak. Egy gyermekes anyukával, aki jó szülő, nem önhibájából váltak el, vagy önhibájából váltak ugyan, de már megtanulna az élet leckéjét, sokkal szívesebben ismerkednék és később akár össze is jönnék vele, mint egy nagyon hasonló kaliberű, hasonló külső és belső tulajdonságokkal gyermektelen nővel, akiről nem tudni, hogy milyen szülő lenne.


F/36

2019. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Igen, engem nem zavarna, bár függ a körülményektől.
2019. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, az előbb lemaradt, hogy nekem inkább a 23 éves korral lenne gondom. Én 36 vagyok, ez nálam már túl nagy korkülönbségnek tűnik. Nem feltétlen kizáró ok, de nem túl valószínű, hogy összeillenénk a korkülönbség miatt.


Valahol azért kicsit gyanús egy 23 éves anyuka, aki már elvált. Senkit nem ítélnék el elsőre, az ördög mindig a részletekben rejlik, de azért itt nagyobb az esélye, hogy valami nincs rendben.

2019. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha huszonéves és már egyedül maradt akkor kizárt. 30-35 felett talán de inkább nem
2019. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

#6 - Hol olvastad, hogy elvált? Sokkal valószínűbb, hogy besikerült és nem akarta elvetetni.


----


Függ a nőtől és a körülményektől is. Ismerek olyan nőt, akivel simán el tudnám képzelni.

2019. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Erre így nem lehet válaszolni, lehet,hogy igen de lehet,hogy nem! 24/f
2019. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8-as: 4-es és 6-os vagyok. Azt sehol nem olvastam, hogy elvált nőről lenne szó, ez csak feltételezés volt részemről. Mondjuk úgy, hogy nagyon alap feltételezés. De egy nem komoly kapcsolatba, nem tervezetten született gyerek anyja az nálam nagyon mínuszból indulna, nagyon kevés eséllyel. Egy gyerek nem szokott "csak úgy becsúszni", maximum a szülők súlyos felelőtlenségéből.
2019. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!