Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit vesztek a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CsAnita23 kérdése:

Ti mit vesztek a párotoknak valentin napra?

Figyelt kérdés
Èn teljesen tanácstalan vagyok.
2019. jan. 30. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem hinném, hogy ezt túlságosan túl kellene gondolni, vegyél neki valami olyat amit tud használni, vagy valami értelmes dolgot. Felesleges szerintem porosodó haszontalan ajándékokat adni egymásnak. Azt meg te tudod, hogy mit szeret.
2019. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Én amiben gondolkodtam, tánctanfolyam, szexi fehérnemű, vacsora valami romantikus helyen. Nagyon személyfüggő, lehet valamilyen közös program is 28/F
2019. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
59%

Amit minden évben: semmit.

Néha szoktam ilyenkor sütit sütni, de az sem kizárólag a párommé, hanem kapnak belőle kollégák, barátok, szomszéd, akikkel aznap összeakadok.


Esetleg egy ötlet: lovebookonline.com

2019. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Egy Valentint. Ez valami jeles nap??????
2019. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Sütit fogok sütni neki. L
2019. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmit mert 1, hulyesegnek , erőltetettnek tartjuk ezt a napot , nyálas és közhelyes

2, amugy sem nagyon ajándékozunk egymásnak

Nem szeretem az ilyen kötelező erőltetett dolgokat

N24

2019. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Először is egy párt
2019. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi különöset, humorosan meghúzom a fülét vagy megcsikizem a talpát és egy általam kitalált dallammal eléneklem neki hogy Boldog Valentin napot - esetleg lejtek hozzá valami kacsatáncot...


Viccet félretéve mi már ebből kinőttünk szerintem. ;) Ezek olyan tipikus tinis es 20-on éves programok. Az is, hogy ezt ilyen vehemenciával utáljon valaki. Én 30 felett mindkét táboron csak mosolygok már... :))

2019. jan. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem egy finom vacsi lesz :)
2019. febr. 1. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!