Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha emiatt bűntudatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha emiatt bűntudatom van?

Figyelt kérdés
6 éve párkapcsolatban élek. Nagyon szeretjük egymást, a párom egy olyan nagyon ritka ember aki megért, egy hangon vagyunk. Viszont nyilván már nem olyan heves a kapcsolatunk, hogy állandóan egymáson lógjunk. Szoktam netezni, főleg ha ő nincs otthon. Sokszor a munkájából kifolyólag éjszakás így ilyenkor egyedül maradok, elnézelődök a neten. Megismertem ott egy pasit, akivel pont úgy eltudok beszélgetni mint a párommal. Semmi flört meg hasonló, csak ha magam vagyok, akkor van, hogy órákig elbeszélgetünk és nagyon-nagyon jól. Szerintetek ez gáz? Ha itthon a párom, akkor nyilván ő az első. A srác tudja, hogy foglalt vagyok, nem is hinném, hogy ilyen szándékai lennének a beszélgetésből ítélve, de na...
2019. jan. 31. 08:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

:) tehat ezekszerint AMÚGY nincsenek himnemu barataid? Azert ettol meg nem kell megcsalast kialltani. Te tudod hol a hatar...

ha meg tudod, nem gond ha emberek beszelgetnek egymassal. Nekem is voltak vannak is fiu barataim mindenkinek van parja, de mivel sokakkal vagyok egyhullamhosszon nem fogom elvagni magam jo kapcsolatoktol, szerencsere ez nem ennyire dogmatikus fal egyikunknel sem a parommal hogy aki mas nemuvel baratkozik az egy csalo, stb. Ez nevetseges es gyermeteg felelmeken alapul. Ha vannak elveid, huseges vagy es korrekt, senki nem is fogja feltetelezni hogy ebbol baj lehet. Vannak emberek akiknek nem valo, mert amint a masik nemmel lep kapcsolatba egybol viszketegseg jon ra vagy ugy erzi itt lepni kell, egesz egyszeruen maskepp fogja del a dolgot. Na az ne is baratkozzon mas nemuvel ha jot akar maganak... ;)))

2019. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Finomkodik a srác hogy tudja van pasid és ő ezt tiszteletben tartja stb. Persze, ez mese habbal. Te sem gondoltad komolyan, hogy egy férfi csak úgy órákat "beszélget" veled puszta barátságból? Beszélgess még vele mélyreható lelki dolgokról is, aztán majd nyakig leszel a trutyiba.
2019. jan. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Sose volt fiú, férfi barátom.

Azt hittem, hogy kapcsolatom se lesz soha.

Lehet, hogy emiatt érzem azt, hogy bűnözök. Nem csalnám meg a páromat sose...

2019. jan. 31. 08:48
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha suttyomban csinálod, akkor elég gáz. Ha meg tud róla, nincs vele baja, akkor nem gáz. De ahogy íprsz, abból nekem gyanús, hogy sunnyogsz, ami baromi gáz.

32/f

2019. jan. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2-es. Ezekszerint neked is tapasztalat mentes az eleted ilyen teren. Nem csak trutyis forgatokonyv letezik. Nem mellesleg az hogy egy pasi esetleg tobbet akar meg nem jelent semmit. Nok ezt annyiszor tapasztaljak... es tudjak kezelni ha tudjak mit akarnak. Ha valaki tisztaban van magaval es szereti a parjat, akkor ha erzi a masiknak ez nem pusztan baratsag, hanyagolni kezdi a kapcsolatot... osztonosen. Szoval relax nem kell begazolni hogy mas mit csinal, es a sajat felelmeid sem kell ilyen vehemenciaval atelni...
2019. jan. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem sunnyogok, tudja a párom, hogy beszélgetek neten, tudja, hogy nem bírok aludni ha nincs velem. Pontosan nem számolok neki be, de nem is kéri.
2019. jan. 31. 08:53
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
#5, férfiként ez a véleményem. Csak jobban tudom hogy gondolkodik egy férfi!
2019. jan. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7%

Tudja, hogy egy hapsival beszélgetsz hűdejól órákon keresztül? Akkor nem szóltam.

32/f

2019. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Konkrétan így nem tudja, de mondtam, hogy vannak netes barátaim.

Azt leszámítva, hogy férfi az illető, ugyanúgy beszélek vele mint a barátnőimmel, sőt semmi lelki dolog, vagy magánélet. Csak elszórakozunk.

2019. jan. 31. 09:03
 10/20 anonim ***** válasza:
En parom is tudja es en is rola, sot van csomo kozos baratunk is fiuk lanyok... ez tenyleg gyerekes felfogas... es a kisajatitasnak a legnagyobb fals buborek allapota ami nem letezik, tehat kipukkad. Senkit nem birtokolhatsz - ha ez a mogottes inditek a feltekenysegednek. Nezd en megertelek regebben en sem birtam, de mar ebbol kinottem. Parom is. Ha ilyen melysegeket megtapasztalnal, garantalom hogy fellelegeznel. ;)
2019. jan. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!