Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire általános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire általános dolog, hogy párok, házastársak külön járnak nyaralni?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon sokszor olvasok erről, hogy egy pár tagjai külön járnak nyaralni, utazni. Sokan egyenesen úgy írnak erről, mint a legalapvetőbb dolog a kapcsolatban.

Én viszont ilyen párt még soha életemben nem láttam, mifelénk az a szokás, hogy a családok/párok együtt mennek nyaralni, utazni.

Ez a külön utazgatás csak errefelé nem divat? Tényleg ennyire általánossá vált? Vagy csak kevesen csinálják? De akkor miért írják úgy, mintha ez egy teljesen átlagos dolog lenne?


2019. jan. 31. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

A képzeletbeli házastársukkal.

32/f

2019. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

A társfüggők lógnak folyton egymás fenekében..

40N

2019. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik buszos utazásomon volt egy nő, akinek a férje nem szeret utazgatni, de az asszony emiatt nem mondott le erről a hobbijáról, tehát ő megy, a férj meg elvan otthon, de gondolom, van közös hobbijuk is.
2019. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nincs ezzel baj, mármint azzal hogy utaznak külön abban az esetben ha együtt IS utaznak. Szóval szerintem ha adott egy pár és mondjuk a férfi/és vagy a nő is elmegy barátokkal/barátnőkkel nyaralgatni, kirándulni meg együtt is elmennek az szerintem tök oké. Miért ne mehetne el valaki a barátaival nyaralni. Főleg ha pl nem közös barátokról van szó vagy ez olyan csaj/pasi buli. Nem kell folyton egymáson lógni.
2019. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Az én környezetemben nem, a 90% együtt jár.

A maradék 10% meg az, amit már írt valaki, hogy a nő egyedül eljár, aztán hogy most mi van neki megengedve vagy mi nincs, az már magánügy.

2019. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#2

Most nem erről van szó.

2019. jan. 31. 14:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen alap, hogy együtt és külön is utazunk, szórakozunk. Nem mindig tudunk ugyanakkor szabadságra menni, nem minden úticél érdekel mindkettőnket, nem minden program vonzó mindkettőnk számára. Nem erőltetünk a másikra semmit, de nem is kell lemondanunk róla, hol a gond? A férjem például nem szeret a hegyekben túrázni, de a barátnőm igen, így inkább vele utazom ilyesmi nyaralásokra. De a férjem is inkább a haverjaival megy pecázni pár napra, mint velem, hiszen azt én se élvezném. A környezetemben sincsenek társfüggők, szóval másoknál is ezt látom. Nem lennék olyan kapcsolatban, ahol ebből gond van.
2019. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!